Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz bambano #7 üzenetére

    Kedves Bambano a szokásos leragadunk a közszférában stílust el kellene elengedni, most kezdjem el szavanként elmagyarázni, hogy miben nézted direkt félre amit írtam... Ne menjünk bele a szokásos bambano szerint mi nem létezett, mikor, mert ennek nincs értelme ugye érzed?

    1. nem terveztek 30 évre clouddal,

    Rajtad kívül ki állított ilyet? Te? Akkor magyarázd meg kérlek miért kell hülyeségeket magyarázni...

    2. a cikkben nem azúr technológiát

    Hát ha a cikkben nincs benne akkor nincs is... :D

    3. privát felhőt azért nem éri meg csinálni a boschnak ehhez, mert a bosch kis cég ahhoz,

    Ja, meg a VW konszern, meg a GE, meg a Toyota is mi :D Bezzeg a államigazgatás.... Te aztán gyanítom tudod mekkora lehet a Bosch mint iparvállalat, és nekik mi éri meg igazából a nemzetközi nagyvállalati informatikában mozogsz igaz? Sőt inkább, ahogy látom még te is mondod meg ki mikor mit merre...

    4. a microsoftnak jelenleg nincs olyan technológia a kezében,

    Én sem szeretem az MS-t, de ezt talán arra kellene bízni, aki ezt használja nem?

    5. :D :D :D :D :D jaja...

    6. Blablablabla.... Persze ne is mond, a világ csakrája... Ha már 1990'-es években élsz legalább értelmesen próbáljál megnyilvánulni, ne úgy mintha egy közigazgatási 10 gépes Linux rendszergazda szólalna meg belőled, mert most jelenleg ezt érzem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák