Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

Set Your Joycon Down On Its Side!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) Tigerclaw

Tigerclaw
(veterán)

Nem vagyok jogász, de nem hiszem, hogy osztályjogi pernek kell fordítani. Az ilyet talán csoportos keresetnek, vagy csoportos pernek fordítják.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Chaser

Chaser
(titán)
LOGOUT blog

" Itt arról van szó, hogy a játékvezérlők analóg karjai egy bizonyos idő elteltével elkezdenek önálló életet élni, vagyis a felhasználónak hozzá sem nyúlnia a karhoz, hogy az valamilyen bemeneti adatot generáljon a rendszer számára. "
nem hiba ez bíró úr, hanem ficsör'!

az ünnepi szezon azért még kicsit odébb van

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#4) Zsébernardo

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog

A történelem megismétli önmagát... N64 játékvezérlők analog stickje sem volt valami tartós konstrukció.

(#5) Kopi31415

Kopi31415
(félisten)

Nekem valami nem tiszta a garancia kapcsán. Ha megcsinálták, adott problémára nem kellene onnantól újra indulnia a garanciaidőnek?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#6) Tetsuo válasza Chaser (#3) üzenetére

Tetsuo
(tag)

Na igen, ilyen alapon mindig van valami ünnep, ami várható. :))

(#7) Chaser válasza Kopi31415 (#5) üzenetére

Chaser
(titán)
LOGOUT blog

nekem most van egy box kontroller garban, meg is kérdezem ugye hozzáadják azt az egy hónapot, mióta nem láttam a kontrollert ( :
ha jól rémlik csere esetén indul újra a gar, javításkor nem - bár azt mondták x topikban h cserélik, nem javítják, majd kiderül -

(#8) Polllen válasza Kopi31415 (#5) üzenetére

Polllen
(nagyúr)

Ez USA, lehet kicsit más a szabály. :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) Béééla válasza Kopi31415 (#5) üzenetére

Béééla
(őstag)

Csere esetén újraindul mert totál másik termék, de javításkor csak a szervízben dekkolt időt adják hozzá.

Bélabá

(#10) Döglött Róka

Döglött Róka
(addikt)

Deadzone-t állítsák magasabbra.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#11) BiP

BiP
(veterán)

"rosszul fogod"

(#2) Tigerclaw: Egyetértek. Nekem is megütütte a szemem, én is csoportos keresetnek gondolnék.

(#12) Razzul válasza Chaser (#3) üzenetére

Razzul
(tag)

Az ilyen perek nem szoktak olyan gyorsan elrendeződni. Ha most indul a bírosági ügy, december végéig simán ki fog tartani a téma a médiában, az pedig tényleg fájhat a Nintendonak.

(#13) Balika911 válasza BiP (#11) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Persze, hogy csoportos keresetről van szó. :)

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#14) Fecniii

Fecniii
(tag)

és már jött is a válasz

(#15) Razzul válasza Fecniii (#14) üzenetére

Razzul
(tag)

Úgy tűnik hasonlóan (jól) kezelik a helyzetet mint anno a Microsoft a RROD hibát. Klassz!

(#16) Mp3Pintyo

Mp3Pintyo
(aktív tag)

Nekem is pontosan ez a hiba jött elő. Egyre többször ráadásul, elég idegesítő amikor állsz a Zeldában a karakter nem nyúlsz hozzá és egyszercsak elindul.
Vagy a Shopban szinte lehetetlen navigálni mivel mindig visszaugrik bal irányba :(

https://www.pintereste.hu - Webdesign, Drón felvétel, 3D nyomtatás

(#17) #30212352

(törölt tag)

Kiváncsi vagyok, hogy a lite verzió milyen minőségű lesz pedig nagy bizodalmam volt benne...kinézetre olcsó kínai vacak egyébként. És nem is lesz olcsó..

(#18) GreatL

GreatL
(aktív tag)

Nintendo? Akkor tervezési... lásd még Wiimote Plus esete, ahol hardveres javítás kellett ahhoz hogy egyáltalán valamit legalább nagyjából úgy érzékeljen a cucc ahogy mozdul az irányító.

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#19) Razzul válasza Mp3Pintyo (#16) üzenetére

Razzul
(tag)

Mindenképp vedd fel a kapcsolatot a Magyarországi forgalmazóval vagy ügyfélszolgálattal. Ha pénzt kérnek a javításért küldd el nekik a saját nyilatkozatukat.

(#20) Dark Archon válasza Kopi31415 (#5) üzenetére

Dark Archon
(addikt)

Nem javíttattál még semmit? Dehogy indul újra a garancia.

Döglött Róka: egy ilyen kis vacaknál a deadzone piszkálása szerintem abszolút érzéketlenné tenné a karokat.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-8600 - GTX 1060 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#21) kilua

kilua
(junior tag)

Én 2017 végén vettem a gépet, de nekem még nincs vele bajom, pedig elég sokat használom lehet szerencsém volt ... Persze ez az internet ha egy hiba mondjuk a játékosok harmadát érinti, akkor a csapból is az fog folyni.

(#22) Chaser válasza kilua (#21) üzenetére

Chaser
(titán)
LOGOUT blog

ha valami a felhasználók egyharmadát érinti, az már elég probléma, jelen esetben ha itt is ez van, akkor konstrukciós hibáról beszélünk

(#23) Kopi31415 válasza Dark Archon (#20) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Attól még újra kell indulnia, hogy a kereskedő nem teszi meg.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#24) Razzul válasza Dark Archon (#20) üzenetére

Razzul
(tag)

A joyconok újrakalibrálása nem oldja meg a problémát. Feltehetően a deadzone külön állítgatása sem.

(#21) kilua: A Switchet 2017 óta használod, de mindig a hozzá kapott joyconokkal, vagy vettél hozzá külön kontrollert? Ha van hozzá több kontrollered, lehet hogy neked is elő fog jönni a hiba, csak később.

(#25) Tigerclaw válasza Fecniii (#14) üzenetére

Tigerclaw
(veterán)

Vajon ez már javitva lett generálisan, vagy csak leszednek a polcról egy ugyanolyan szar kontrollert és azzal elintézik az egészet? Az hamarosan piacra kerülő modell is érintett lehet a dologban?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) Razzul válasza Tigerclaw (#25) üzenetére

Razzul
(tag)

Azt, hogy a tervezési hibát mikor fogják javítani, vagy hogy már jelenleg is javított kontrollerre cserélik-e a hibás eszközöket nehéz megmondani.

De ha ezután minden esetben, garancián kívül is ingyen javítják a kontrollereket akkor a javítási költségek lefaragása érdekében is logikus lenne a tervezési hibát javítani.

Ezen felül pont a szeptemberben megjelenő Lite verzió miatt is kénytelenek lesznek javítani ezt a tervezési hibát. A joyconokat még lehet külön javítgatni viszont a Switch Lite esetében az analóg stick egybe lesz építve a konzollal, azt meg már sokkal kényesebb történet.

(#27) kilua válasza Razzul (#24) üzenetére

kilua
(junior tag)

Tv módban 8bitdo sf30pro gamepaddal használom (jóféle, 30 dollár volt AliExpressről) handheld módban joyconokkal, szóval lehet hogy igazad van.

(#28) sztanozs válasza Zsébernardo (#4) üzenetére

sztanozs
(addikt)

Nekem a PS2 kontrollerek is ilyenek lettek egy idő után...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.