Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz djelf #43 üzenetére

    Igen, én is eltévedtem a számok tengerében. :F Öreg vagyok már.

    Azért egyszer-egyszer én keltem korán Bakuczon is, de lehet, hogy csak a Berényi szállóban lakó sorstársak ellenőrzése végett jutott ez a kiváltság, így mi ketten mindig hamarabb indultunk, mint a Többiek. Igaz, hamarabb is értünk vissza legtöbbször, így nekünk jutott meleg víz, nyugodt zuhanyozás, és tisztán vártuk a vacsorát. Mégiscsak kiváltságos volt az az év, amikor ellenőrként dolgoztam...

    Azért az IFA rakterének elejébe "rejtett" lajtra felülve mégiscsak jobb volt utazni, mert még por sem volt, és nagyjából senki nem böködte az oldalamat. Arról nem is beszélve, hogy minden utazó rovart, ami a fülkét valahogy elkerülte, nagy eséllyel megkaphattam. :DDD

    No meg a magnóhoz valaki vitt olyan jól szigetelt megoldást, amit az egyetlen lámpa helyére becsavarva hosszabbítót kaptunk eredményül. Asszem ez volt az egyetlen, amit láttak a felügyelő tanárok és engedélyezték a további használatát is.

    Igen, igen. A dinnye sör sosem okozott gondot ezekben az időkben. Akkor még bírtuk. Akinek meg "masszázsrúdra" volt szüksége Bakuczon, az meg is érdemelte. A Többi lány megkaphatta eredetiben is. Amikor mesélték a csajok, hogy a következőt hallották az éjszaka közepén "alvás" közben:
    (fiú) - Kicsúszott...
    (lány) - ... a kis kolbi.
    és az egész szoba kivonult röhögni a társalgókon kívül. Pótolhatatlan.

    Én pont imádtam, hogy hajnalban jól eláztatott a kukorica, már akkor is jól esett a hűvös, meg a ruha kicsit lassabban is száradt, mint a bőrünk. Igaz, bakancsban, rövidnadrágban és félmeztelen nyomtam mindig. Csak a búzában pergett le a bőröm, mintha liszt lett volna, amúgy sosem bántott a növény. El sem vágtam magam soha, nem úgy, mint egyesek. Vizes kézzel megtépni kukoricát a tövénél eléggé bátor dolog. Sokan megbánták.

    Én még most is vissza-vissza mennék pár hétre, de a régi táborokba, nem a mostaniakba, ha vannak még egyáltalán.

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz djelf #47 üzenetére

    Iminyóra emlékszem. Akkor még ott voltam ezek szerint. Én csináltam a tábor honlapját, így már biztos könnyebb beazonosítani :) Több néven szerepeltem, Arafat, Excel...

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák