Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Miért is ne működhetne? Csak mer' aszongyák? Azzal, hogy terv szerint engem is kizártak az x370-nel a lehetőségből, csak azt érik el, hogy megvárom a következő, DDR5-tel érkező platformból is minimum a második generációt (vagy későbbit, ha nem nő gyorsan a számítási igényem), hogy majd nehogy úgy járjak, mint most. Szerencsére alapvetően elég a teljesítmény, de az egyszálas javulás jó lenne néha, meg a több, mint 16 szál, mert nem buli, ha azokat a feladatokat, amik miatt most ott kell hagyni a gépet, mert akkora terhelést ró rá, nem kéne, hanem használni is lehetne egyéb, adott esetben CPU-igényesebb feladatokra.

    Igen, tudom, bővíthetek 3xxx-re, de köszi, hadd döntsem el én, hogy mit is szeretnék újabb jó pár évre a gépemben – főleg, hogy nem megoldhatatlan, csak azzá tennék mesterségesen.

    Ja, és egy kérdés: a 16MB-os BIOS-okban mi az oka, hogy "nem fér el" a támogatás? Csak mert eddig ahány ilyen fájlt láttam, mindben elég sok volt a nem használt területe. Van valami korlát, ami eddig elkerülte a figyelmem?

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák