Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agrippa22

    tag

    Körülöttem többen frissítettek 4S-t 8.1-re és még gyorsabb is lett nekik a 7-hez képest. Van minden körülöttem, iPad3 és 4 is, azoknak sem lett semmi baja tőle. Saját Mini2 is ugyanúgy hasít, mint ahogy a Nexus7-em soha új korában, mikor megvettem 7-sel.

    Az is igaz, hogy a 8-as nagyon félrement, de ezt javították 8.1-nél.

    De egy tipp azoknak, akiknek esetleg mégis bajuk van vele: visszaállítás után próbáljanak meg gépről frissíteni. Volt akinél ez megoldotta a dolgot.

    Másrészt pedig hány androidos gyártó van, amelyik támogatja a készülékeit 3 évre visszamenőleg (iPad2 esetében majdnem 4) ? :))

  • Agrippa22

    tag

    válasz arn #34 üzenetére

    Igen. Sógornőmnek kín lett a Nexus 7 2012-je sebességben - enyémre azóta sem érkezett meg egyébként - kolléganőmé pedig '13-as, de ugyanolyan mint volt, és egy iPad-hez képest ég és föld.

    Félreértés ne essék, tavaly márciusig én is nagy android fan voltam... az első iPad-emig :) Hétköznapi használatban már jobban szeretem azt nyúzni, mint az asztali gépet, vagy androidos tabletet/telefont (Utóbbiból iPhone lesz, amint lejárt a hűségem, mert nekem megbízható eszköz kell, nem pedig a heti egyszeri előjel nélküli összeomlást nézegetni rajta). Egyszerűen egy más dimenzió, amit az Android sosem fog behozni leginkább a optimalizálás hiánya miatt.

  • Agrippa22

    tag

    válasz arn #37 üzenetére

    Bocs, nem vita indítónak szántam. :) Saját szememnek hiszek: nálam semmi sem lépked ki, semmi sem omlik össze, pedig elég sok mindenre használom (jegyzetfüzet, játék, hangouts, etc). Sokkal stabilabb, mint bármilyen droidos eszközöm volt valaha. (Példának okáért Z1C telefonom van, heti egyszer garantáltan összedől olyan szinten, hogy csak power + hangerő-vel lehet újra életre bírni, pedig telóra szinte semmi sincs telepítve). Mióta meg van az iPad (március óta), 4-szer volt újraindítva, minden alkalommal frissítés miatt, míg a Nexust hetente többször is muszáj volt, mert szétlassult. "lokalizacio zagyva", ezt nem értem :)

    Erre még jön rá az, hogy sokkal többen fejlesztenek iOS-re, mint Androidra, nem véletlenül, ráadásnak még a mindkét rendszeren megtalálható appoknál is nagy különbség van minőségre.

    Egyébként a két rendszer közötti különbséget az is nagyszerűen példázza, hogy az iPadek fele hardverrel lenyomják a droidos táblákat (4 giga ram telefonba és 8 magos processzor? Komolyan?), egyedül a Tegra K1 tudta megszorongatni egy darab tesztben az Air2-t. :) Olyan meg, hogy főverzió megjelenés után 4 hónappal nem érkezik meg a frissítés iOS-en elképzelhetetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák