Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • defiant9

    tag

    válasz Kernel #65 üzenetére

    Értem én hogy bőlére próbálod ereszteni meg beidézgetsz olyan dolgokat amivel nem vitázott senki de genyó leszek és kisarkítom a lényeget:

    Állításod szerint mind a csavart mind az egyenes érpár esetén ugyanaz a feszültség indukálódik mindkét vezetőben(így a vételi ponton nem mérünk feszültségkülönbséget).
    Állításom szerint egyik esetben sem, azonban míg egyenes érpár esetén az elemi vezetékdarabokon mindig ugyanazzal a fáziskülönbséggel történik az "indukció" így összegződik a zavarás, ellenben a sodrott érpárral ahol a folyamatos 180 fokos fázisfordítás kioltja a szomszédos vezetékdarabon indukált zajt.

    Én leírtam hogy szerintem hogy keletkezik a zaj és hogy is lehet (részlegesen) eliminálni. Becsapoltam egy képet amin látszik hogy más is úgy látja ahogy én írtam.
    Te ezzel még adós vagy.

    Tehát: Szerinted hogy keletkezik a zaj egyenes érpáron és miért nem keletkezik csavart érpáron.

    (sajnálatos hogy úgy osztod az észt ráadádul magas lóról hogy ezeket az elemi kérdéseket tisztáztad volna)
    Még1 kép, bár alapvetően ugyanaz mint az előző csak nem annyira sarkos az indukció, de nem is tud más lenni, ellentétben a te két fázisban lévő szinusz jeleddel ami nem a valóság.

    ui. a mellébeszélés nem érdekel csak a low level fizikai jelenség értelmezése ui. ebben van a véleménykülönbség.

Új hozzászólás Aktív témák