Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRAAJEN

    tag

    válasz Degeczi #340 üzenetére

    LG 32" LCD-n(2 éves), HD ready nézek HD filmet, avit és jó a képe! Samsung HTC vel.
    Nem rossz a plazma koncepció, de mindig van egy de! :)
    Sokan dicsérik a plazmát(mert meg vették), de napi tv-zésre nem igazán jó választás lehet.
    LCD hez meg nem kell lámpát kapcsolni, hogy nézhesd, ezt is csak az mondja akinek nincs.
    Nem állítom, hogy jobb az LCD, de általános házi használatra, háttér tv-zéshez, jobb választás, különösen a LED-es. Az meg kissé luxus, hogy a nappaliba veszel 50"-72" es plazmát a HD élményhez(ami házimozi nélkül nem sokat ér, mert a TV hangja elég gyík és erről csak a különbség meghallgatása után lehet nyilatkozni!) A többi helységben, meg majd 22" LCD vagy a jó régi katódos! :) Nálunk is megy még 4 tv ezeken kívül, de szeretnék egy 40"-42" LCD/LED et még. 3D ben, mert ami nem árt az használ!
    A szemüveg kérdése, kicsit eltúlzott! :p 20 ezerért már 3 db is kaphatsz! szét kell nézni a vaterán! Új, bontatlan, gyári(ami kiszokott esni a 3d bluray játszók promós dobozából és értékesítésre kerül!).
    Valóban már csak 190-200 kürűl van a C490, de egy 50" azért talán túlzás egy átlagos nappaliba. Ahhoz már kellene vagy (nettó)40 nm, annyi meg nem hiszem, hogy sok lakásban/házban van. De van akinek semmi sem drága! Csak nagy legyen! De 50"-60" nál is csak 1080 sor van! És az már 3 méterről eléggé csíkosnak látszik! Igaz, a plazmánál esküsznek hogy 1 méterről is tökéletes a kép! :)
    De, tényleg jó lenne, ha olcsóbb 3D-s full HD tv lennének, a sok drágító egyéb kellék nélkül, mert házimozi a hangzás miatt úgy is kell és abban szintén minden vacak bele van pakolva.

    ''Alvéjz luk on dö brájt szájd of lájf''

  • BRAAJEN

    tag

    válasz Zoty@80 #347 üzenetére

    Nekem ilyen van 3.0 USB 2TB hdd Chiligreen? az Aldiból
    Csak azt tudom hogy a Samsung HTC-5900 es minden gond nélkül felismeri.
    De az USBnek visszafelé kompatibilisnek kell lennie, gyári állítás szerint.
    Annak olyan kék a csatija és van egy külön csatlakozó is benne amit csak a 3.0 alaplapok tudnak lekezelni.

    [ Szerkesztve ]

    ''Alvéjz luk on dö brájt szájd of lájf''

  • BRAAJEN

    tag

    válasz Ijk #350 üzenetére

    Nem voltál elég figyelmes! :)
    Én netto 40nm ről beszéltem, ahol elfér egy ilyen 50-60" cucc!
    De a panelszoba méreteket tekintve(3x4=12) a falmellé állva szorosan van 4 m távolságod, de akkor üres a szoba! De láttam asztal fölé szerelt 37" at amire gép volt kötve! :p Élmény lehetett előtte ülni.
    Nem volt plazma tvm, de végignéztem a kirakottakat és már egy 42" is csíkos 1-2 méterről!
    De mindenki azt vesz amit szeretne, na meg amire lehetősége van!
    Azért elég gyanús a dolog, hogy az egy évvel ezelőtti modellek 2-300 ezer forintos áreséssel kerülnek a piacra! Az új modellek meg 50-60 ezerrel drágábbak náluk!
    Az új irányt a LG hozza be a CINEMA 3D vel. Sima szemüveggel(nincs benne elektronika!) lehet nézni, potom áron, és csinálnak alap modellt ami 3D képes! Pl. a 42lw4500 270 körül van még.
    Bocs, ha megsértettem a szakmai érzékedet! Csak szubjektív vagyok!
    PEACE

    ''Alvéjz luk on dö brájt szájd of lájf''

Új hozzászólás Aktív témák