Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz brumi1024 #37 üzenetére

    Én sem állítottam ennek az ellenkezőjét. Szégyen, hogy egy ennyire ócska rendszert állított üzembe a BKK, erre nincs mentség, az a röhej, hogy már megint nincsenek felelősök, mint a magyar újkori történelem során soha, és nincs érdemi felelősségre vonás. Mindazonáltal szintúgy semmi nem menti fel az etikus hekker gyereket meg a túlterheléses támadások elkövetőit sem. Mármint szerintem.

    Egyébként nem tartom magam egy jövőbe látó zseninek, de amikor érkezett a hír, hogy hurrá, lehet vásárolni e-bérletet, azonnal azt gondoltam, hogy á, várjunk még ezzel, mert biztos, hogy lesznek problémák. Na tessék. Ezzel csak azt akarom sugallni, hogy nem kell mindenbe azonnal beleugrani, azok, akik ész nélkül regisztráltak, nem ebben az országban élnek? :DDD Tökmindegy ki van kormányon. A BKK az BKK. Egy percig nem szabad elhinni, hogy náluk bármilyen újdonság pöccre működik, miközben a meglevő infrastruktúrájuk is egy folyamatos agónia állapotában leledzik. És nem, nem érdemlik meg, hogy ellopták az adataikat, csak az emberek azért lehetnének óvatosabbak is, és hát ki az, aki a BKK-ról a lehető legjobbakat feltételezi bármikor? Óvatlanok voltak, sajnos így jártak.

  • UnknownNoob

    tag

    válasz brumi1024 #37 üzenetére

    Az tény hogy egyetemről első félévben kibukott lókötők is jobb szoftvert írtak volna, de az miért baj ha kliens oldalon tárolják az árat? Addig oké, hogy a vásárlónak is van egy saját változata a megrendelésről, nem is lenne jó állandóan kérdezgetni a szervert, a baj ott kezdődik ha ez alapján is kell fizetni.

Új hozzászólás Aktív témák