Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Lacika112 #4 üzenetére

    Meséld már el, mi a francért vannak intel network chipek az összes komolyabb AMD-s notebookba? Mert nem értem pl mi bajod vele? Neked most pont intel 2.5 Gb/s kell, vagy megint megjelentél mint az amd-s trollok hülyegyereke?

    (#6) iMaverick

    Nem lesz nehéz a 2.5 Gb/s-es rendszerek low end termékek. Nem kell összekaparnod semmit. Vehetsz intel helyett realtek -et is...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Lacika112 #33 üzenetére

    Vigyázz ne vegyél AMD-t, ott nem jelentél meg valamiért, pedig bios szinten van probléma meg meg szakad a net, de nem csak egy két chipnél, hanem az össze realtekes verzióval, a realtek pedig a legelterjedtebb, ezeknél a lapoknál mert occsssoooo, mint ezek a lapok is. Ez nem zavar gondolom...

    [link]

    Értem én hogy nagyon imádod az intelt de kérlek szépen legalább a cikket értelmezd már!
    Eladok neked egy 10 magos procit aztán kiderül hogy csak 4 magos aztán meg azt mondom "hádeugysehasználnádki"

    Legalább nem jelenek meg mint légy a sz... minden intel-es cikknél mint te....

    Ez ugyan az, a vásárló megtévesztése, átverése. Tudod? Amikor ráírják a 300 wattot zabáló cuccra hogy "65 watt" :))

    Mester taníts, látom minden blikket elolvastál, mint egy tisztességes troll....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák