Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz Konflikt #23 üzenetére

    Így lehet jól összezavarni a vásárlókat. Főleg, hogy még az acer.hu-ról is leszedték az infókat az új változatok miatt, amitől még nehezebben lehet kideríteni melyik melyik.
    Tft-kről egy hónapja még nem sokat tudtam, de főleg Acer-ből alaposan kikupálódtam, nehogy melléfogjak.
    Az Acer oldalán korábban még ehhez hasonló adatok szerepeltek(ha nem jön be az oldal, akkor az AL2423W-t keresd, és alul a konfigurásiónál látod).
    A tied WB, az enyém WA( a doboz szerint W AS). Ugyanúgy, mint a linkelt típusnál.
    Egyébként az Acer oldalán korábban ezek voltak olvashatóak:
    AL2416w ET.F16WE.A02
    PVA, 1920 x 1200 WUXGA, contr.: 800:1, brightness: 300cd/m2, 178o/178o, 6ms, no speaker, Silver, TCO'03
    AL2416WB ET.F16WE.B02
    1920 x 1200, contr.: 1000:1, brightness: 400cd/m2, 160°/160°, 5ms, no speaker, Silver, TCO'03
    A kereső akármit is dobott ki, a betekintési szög, a kontraszt arány, és a válaszidő azért az összes oldalon árulkodik, hacsak nem írták azt is el. Továbbá mindkét típusra jellemző, hogy előbb a PVA változat, majd később az olcsóbb TN változat jelent meg. Azonosítani őket egyértelműen csak a dobozon, vagy a monitor hátán lévő P/N alapján lehet.
    Na meg a látottakból, de ahhoz meg kell venni, és üzembe kell helyezni.
    A kérdésedre a válasz akár kizárásos alapon is lehetne, mert a másik biztos nem az, itt van előttem :)
    De nézz be a monitor háta mögé, és keresd meg a matricán a P/N számokat. Ha B02-re végződik, akkor az(is) TN, mint a WBsd B06-os DVI-s változat.
    Érdekességként esetleg annyit, hogy a PVA-s változatot előszeretetel nevezik mindenhol Ws-nek, holott hivatalosan ilyen nem is létezett. Csak W volt, és ez után jött a WB.
    Elég hihető volt? :)

Új hozzászólás Aktív témák