Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • banhammer

    veterán

    válasz daczkó #300 üzenetére

    Honnet veszed, hogy szar az eletem?
    Mi koze a velemenyemnek ahhoz, hogy milyen az eletem?
    Ismersz TE egyaltalan, hogy ilyen sulyos kijelenteseket fogalmazz meg velem szemben?

    Vagy csak ideirkalsz lenyegi mondando nelkul.
    Ilyen gyerekbol minden bokorban terem egy.

    [ Szerkesztve ]

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

  • banhammer

    veterán

    válasz daczkó #378 üzenetére

    "Banhammer gondolom vagyonőr vagy, azaz állsz napi 12 órát a tescoban és ennyit csinálsz. Szóval nem vagy több mint egy egocentrikus valaki, aki azért, hogy neki legyen 1 fix napi pihenője, képes támogatni egy olyan dolgot, ami több százezer, vagy millió embernek a kárára megy."

    Ez azért erős csúsztatás volt és kikérem a Tescos vagyonőrök nevében akikhez ugyan semmi közöm sincs.
    Nem csak állnak hanem őriznek és ha úgy hozza elkapják a tolvajt plusz mellé vásárra viszik a bőrüket, mert akár kést is ránthat.
    Emellett járkálhatnak a bíróságra tanúskodni.
    Ugye te is szeretsz minden hónapban bíróságra mászkálni tanúskodni, esetleg hónapok múltán beidéznek, hogy mire emlékszel, hogy volt, mint volt.
    Más legyél szíves álljál nekem 12 órát mondjuk 3-4 napig és utána beszélj róla, hogy hogy érzed magad, mid fáj.
    Nem sportcipőben, hanem bőrcipőben, mert azt írják elő.
    A pihenőket meg általában úgy osztják be ahogy az emberek kérik, de a heti két nap megvan.
    Az általad ledorongolt Tescos vagyonőr meg vastagon leszarja, hogy be lesz zárva a bolt, mert a boltban dolgozik, akkor vásárol be amikor akar (munkakezdés előtt, vagy után).

    Az már ne az én problémám legyen, hogy neked rossz emlékeid vannak a vagyonőrökről.
    Az őrök általában magánterületet (a Tesco magánterület) vagy közforgalom számára megnyitott magánterületet (pl.: egy bevásárló központ parkolója) védenek, őriznek, betartatják az oda vonatkozó szabályokat amiket nem a vagyonőrök találnak ki hanem a magánterület tulajdonosa(i).
    Ezek a szábályok ki vannak függesztve a bejáratoknál (lásd pl.: Tesco, parkoló bejárata).
    Arról szintén nem az őr tehet, hogy vannak emberek akiknek az alapvető viselkedési normák is nehezükre esnek.

    Továbbiakban még annyit fűznék a dolgohoz, hogy a vagyonőrködés egy elég hálátlan feladat.
    Ha ott a vagyonőr az a baj (miért szólsz rám azt csinálok amit akarok, nekem ne szabd meg, hogy hova állok a parkolóba, stb, ha nincs ott az a baj (jaj feltörték, meghúzták az autóm, elvesztettem az akármim, ellopták a táskám, kizsebeltek, stb.)

    A másik fele, hogy a nagy Tescokban éjszaka ugyan úgy lesz munkavégzés (árufeltöltés, takarítás, őrzés stb) ahogy eddig is volt, csak nem nyitnak ki.
    Szóval itt is sántít a dolog.

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

  • banhammer

    veterán

    válasz daczkó #388 üzenetére

    Aham...
    Szolgalelku... ....mondja ezt egy felszolgalo...

    Na ezennel a kommunikaciot itt veled befejeztem.

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Aktív témák