Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fidel76

    tag

    Én nem a minden házba optikában látom a jövőt. Szerintem a mobilnet nagyon jó ütemben fejlődik(habár lehet a mostani + adózás visszaveti). Nekem is van adsl mellé mobilnet ami 3/4 éve 24 órába működik és a havi 1x lekapcsoláson kívűl amit gondolom a cég csinál semmi gondom vele, pedig nálam a hsdpa nem elérhető. Igy tudja a 2,5 M stabilan hozni letöltésben. 3 gigás csomag volt így 1 évre 20k huf.
    ( Plusz nagy elönye, hogy bárkinek oda tudom adni. Ismerősöm is így netezik, hogy más kiváltotta magának a mobil netet és ő megvette tőle, mivel náluk semmi nincs a város szélén, és nem is lesz valószínű.)

    2015re szerintem a mobiltelefonod rádugod a tv usbjére és a tv-n netezel, videozol otthon(vagy a külső háttértárról szemeszgetsz valamit). Valószínű addigra lesz már olyan telefon is ami a játékot full hd-ban símán elviszi. Ha meg nem bírja vagy olyan feladatot akar végezni valaki akkor meg ott lesz neki a felhő. Nem azt mondom, hogy nálam vagy nálad vagy nálunk lesz ez, DE szerintem lesz már ilyen rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák