Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smkb

    őstag

    válasz Egon #28 üzenetére

    Lehet, hogy lesz, de nem kell új. A szövegszerkesztőt, meg pdf készítést (ilyen olyan bemutató készítése természetismeret órára stb) bőven megy anyu/apu 5 éves pc-jén. Az én asztali gépem már átlépte a 7 éves kort, és minden gond nélkül kielégíti az igényemet a 7 év 4 hónapja 3.2ghzen ketyegő Core2 Duo E6400+4GB+ram+gtx460+ Samu 971p s-pva monitor. Mindössze a vga-t újítottam benne egyszer, meg a kezdeti 2gb mellé került másik kettő. Most a Company of Heroes 2 volt az ami először megfogta, mert erősen cpu igényes, és már kevéske hozzá a C2D (a vga teljesítménye meg 1280*1014-re mindenhez sok is). Ezen kívül mindenre tökéletesen alkalmas, és nem is fogom cserélni. Erősebb CPU-n gondolkodtam, de ugye ahhoz új alaplap is kellene, meg új ram, meg új cpu hűtő... na ennyit meg már nem ér meg nekem költeni rá. Mindeközben tök jól eljátszogatok a telómon (ZTE V987) meg a Chuwi V88S tabomon. Főleg emulátorokkal, SNES, PS1, DS, GBA stb... és inkább ezekre költök ha cserélni van kedvem, mint a desktop pcre amit nem tudok pl budira vinni magammal :)

Új hozzászólás Aktív témák