Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz b. #46 üzenetére

    Hát ez egy veszett ügy az AMDnek...nem fognak a fejlesztők egy csomó kevesebb Vrammal rendelkező Nvidia játékost diszkvalifikálni, mert az AMDnek most „Vramfétise” támadt. És mi lesz az AMD-s APU-kkal, mint pl. a Ryzen 2200g vagy 2400g? A Battlefield 1 pl. meg lehet nézni, milyen szépen fut FHD-n azon az apun. Most nem szeretném látni, hogy ugyanez a chip csak azért nem teljesítene így a következő játékokban, mert kifogy a Vramból. Én szkeptikus vagyok.

    (#50) Abu85 Hát én 2017 szeptember 1-jén jutottam hozzá, de azt is gyorsan a limitált MSRP áron megrendelve...Tekintve, hogy utána jó ideig nem volt elérhető a bányászok miatt, alig több mint 1 éve :)

    (#59) Abu85 :R Épp az imént olvastam a fenti hozzászólásodban...ha ez valóban igaz, hogy nincs hatása az FPS-re a textúrafelbontásnak, akkor miattam csinálják.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák