Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Busterftw #41 üzenetére

    Én azt nem állítottam,hogy az intel szar. Viszont abban egyet értek mással, hogy az intelnek lett volna lehetősége többet fejleszteni pl több magra.És akkor a tisztelt sw guruk sem az adott határokig fejlesztenek. A piaci magatartás érthető,mivel semmi és senki nem kényszerítette őket komolyabb előrelépésre. Viszont lett volna pénzük,terük,lehetőségük komolyabban venni a dolgot. Nem tették....Jól elvoltak a bevett ütemükkel. Most a vesztegetéses sztorit és társait hagyjuk ki....Az intel kiépített egy piaci fölényt. A baj ott van,hogy megpróbálnak ebből megélni,szinte zéró előrelépéssel,és jelen pillanatban irreális árazással. És van az a marketing bullshit,ami nagyon sok embernek hízeleg,mivel intel tulaj. Kicsit az az érzésem néha a kommenteket olvasgatva,hogy az intel pont azért lesz jó,mert drága.... :W Holott egy terméket nem hiszem,hogy csak az ára kéne meghatározzon,hanem a tartalom is. Namármost pillanatnyilag-szerintem-az említett cég,azt használja ki pl desktop vonalon,hogy a kerteskedőnek is érdeke a drágább terméket eladni. A vevők javarészének meg megitélni valami minőségét elég az árcédula.
    Kicsit az jut az eszembe,mikor néhány éve megkérdeztük a gyereket,hogy milyen telefon kéne. A válasz persze ájjfón volt. A miértre pedig,mert az a menő,legjobb mert drága... A leg ütősebb válasz pedig a mert akkor tarozom valahová volt.... Marketing és egy adott közösség álltal támasztott elvárások. Bármiféle technikai tudás nélkül a háttérben.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák