Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tlala

    addikt

    válasz Flashback #1 üzenetére

    Ugyanígy voltam vele.
    Amikor 3 évvel ezelőtt gazdasági totálkáros lett a Panasonic plazmám, teljesen bénultam álltam a boltokban, hogy most mivel is fogom pótolni. A plazma minősége után az LCD-k képe szomorú látványt nyújtott. A Samsung Q meg kvantum készülékek képe már figyelemre méltóbb volt - de sajnos csak addig, amíg egymás mellé nem tették a Mediamarktban őket az OLED-del. Leforrázóan egyértelmű volt, hogy OLED. 2019. májusában 350e Ft-ért vettem egy akciós B8-ast (2018-as modell) 55 collos méretben. Ez bizony nem kevés pénz, de a Samsung említett készülékei vagy ugyanennyibe kerültek, vagy drágábbak voltak - rosszabb képpel.
    Egyfelől ez az LG évjárat már fejlett volt, semmi beégés vagy hasonló gond nincs - másfelől szerencsére anno végigjártam a plazmával is a rettegő kórust, így ezúttal már nem vettem olyan komolyan, mint egy átlag vásárló.
    Hihetetlenül jó TV (a WebOS rendszer is gyors és nagyon jó, még soha nem akadt meg semmilyen filmen) és a mai napig vigyorgok minden áldott nap, amikor bekapcsolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák