Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Tsebacsi #935 üzenetére

    Azt már nem tudom hogy elcseszték volna, mert addigra már nem volt meg a teló. Kis ideig még volt az új szoftveres verzióval, de ott még nem tapasztaltam gondot.
    Sose mondtam hogy a Huawei tökéletes, csak más látja ezt, tisztában vagyok a hibáival, amiket nem tagadok le és istenítem a magasztosba. Ennél a közösségben viszont már megtapasztaltam korábban, hogy egy rossz szó a márkáról, és elátkoznak a halálba.
    LG is más tészta, ott utólag jött ki az alaplaphiba, de kamerában jó is volt. És én csak a kamerát illettem itt + a bumszli szigetet talán. A telefon egyéb dolgairól szót se említettem és nem is húztam le, hogy így kelljen visszareagálni, pláne hogy írtam is, az S20+ érdekelne is..

    És tessék, itt az S7edge-vel készített képeim, az első képek nullpercesen készültek. Semmi frissítés vagy ilyesmi, de nem is készített takony képet úgy hogy agyontömöríti. Mindegyik kép bőven 5mb felett van..
    Ugyanezt elmondhatom az S9+-al készültekről is.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák