Hirdetés

Aktív témák

  • Ráczkölke

    tag

    Vasárnap:

    Nemtudom miért írok most, sose vezettem naplót --> talán megosztanám mindenkivel harmatos és fiatal lelkem ködösödését :Y (vagy a fáradtság beszél belőlem, de lehet még 1001 oka, ...)



    -Kezdjük akkor az elején: Nyár eleje óta, meszelés van minálunk, és ezt egyre nehezebben viselem. Ilyenkor a PH! nyújt nekem menedéket, de mivel az én szobám a felhalmozó helyiség, ezért lassan már a monitort se fogom látni...wáááááááááá!
    -Apum dühkitöréseiről nem is beszélek: elég alapértelmezett a szókincse, amikor elkezd káromkodni :F ! De anyum rendíthetetlen és sziklaszilárd (pedig aszittem, h válás lesz a vége :Y)

    -Másik dolog: nemrég elmosta az a qrva eső a sátorozásunkat, szval a sátram még mindig a tatyóban rohad, ahogy az megvagyon írva...(hogy az istenbe fog így kiszáradni jövőhét elejéig, ha most is ily sz*r az idő?! )



    --- asszem most ennyi elég is lesz :U. majd írok én még ide, most nem akartam a részletekbe menni, és 1 hsz-ben összefoglalni ''nyaralásom'' mélypontjait... ---

  • Ráczkölke

    tag

    Hétfő:

    ''I hate this fuckin' cat!! :(((''
    - ma összesen csak 5 és 1/2 órát aludtam, mert hugom beszari macskája befészkelte magát az ágyneműtartóba, és az istennek nem akart kijönni. Amikor végre előmászott, úgy hajítottam ki a sunyiba, h azt megemlegette...ennyit arról, h hogy utálom hugom ''Roni'' macsekját!

    -Meszelés, part 2.: Ma semmi különös nem volt, csak csövet festettem, és 2 szekrényt hoztunk be az itthoniakkal. De legalább befejeződni látszik hugi szobája --> AZTÁN JÖN AZ ENYIMÉÉÉ! :R

    - Még egy nyomorult cigit is ''nehezemre'' esett elszívni a szabadban, majdnem lefagyott a kislábamujja:(((...(errefelé 13°, és szél volt, mint atom)


    de még itt vagyok, és talán leszek is...mingyá megyek aludni, mert fáj a szemem már...Jóéjt mindenkinek!!!

  • Ráczkölke

    tag

    válasz Ráczkölke #2 üzenetére

    A tegnapi eseményekhez hozzákapcsolva:

    -11 körül bementem a szomszéd szobába, h lejmoljak egy szál Must@ngot, balszerencsémre sötét volt //warning! - a villanykapcsoló a konnektor fölött volt, meszelés miatt leszedve mindkettő borítása! :Y//!
    Kicsit lentebb csúszott a kezem a tapogatózásban, és felvillanyozott a konnektor, egy kicsit. Nem volt nagy ügy, asszem talán mint egy villanypásztor. De még a könyököm is belerándult.

    megjegyzés: egy villany felkapcsolásához zseblámpára is szükség van!!!

    [Szerkesztve]

  • Ráczkölke

    tag

    Csütörtök:

    Ma sem történt semmi jóóó :Y! Akkor a mai felhozatal:

    ''-I hate this fuckin' dog!'' > ez volt az első reakcióm arra, h a büdös kutyánk átmászott a kerítésen és minden biciklist megkergetett...Nem kell rosszra gondolni, pincsi keverék, de azé' kib****** hangos :(((. Pedig apum már vett csirkehálót, de azon is átjutott, befogni meg nem lehet. Csak szegény bácsikát fogom sajnálni, ha eltaknyol bicajjal az aszfalton :(. A másik kutya (puli) se jobb, az meg a szomszéd vérebével viaskodik...:(((:(((:(((

    -Estefelé meg anyum sütögette a sütit, mikor kapott egy telefont. Mondta, h vegyem ki a sütőből. Félpercig azt se tudtam hova kapjak, majd gyors rántottam egy rongyot és benyúltam...hát nem leégett 3 ujjam?! :( Fájt, mint állat, sokkal durvább volt, mint én+a konnektor... és a legnagyobb szemétség, h a süti meg is égett...
    I
    I
    V
    Erre ki is találtam egy kínzási módot: égessék meg az ember kezét, majd rakják jó meleg vízbe!!! ;] (nem kicsit fájt, mikor fürödni akartam)

    -De azért volt 1 jó dolog is a mai napban: elmentem The DJ haveromhoz, és ráztuk a hajunkat Arash - Temptation-re (De ezt már ő is leírta. Rockerek ne szidjatok, szeretem ezt a keleties hangzást, és azt, h csaj énekel. Úgyis csak addig hallgatom, amíg szarrá nem játssza a rággyó!)

  • Ráczkölke

    tag

    Vasárnap:

    Huhúúúúúúúú, milyen jó hétvégem volt nekem :D!

    -Aug. 20. (tegnap) tök szép tűzijáték volt látható Hmvhely egén! Mivel mi a tömeg miatt tavaly se jutottunk volna sehova, ezért maradtunk a seggünkön :F. De tegnap új pózból csodálhattunk meg mamámék kéményét. Felmásztunk a tetőre édsapámmal, és onnan néztük a műsort. Már félórával előbb felmásztunk, hogy legyen ülőhelyünk (nem is volt ott senki csak egy denevér, de aztán az is gyorsan eltűnt: biztos az egyhetes hónaljszagomtól :DDD)...pedig tériszonyom van!!! Apa felvitte a kisrádiót, és onnan döngettünk, YEEEEEEEEE!

    -Meszelés, the end: véget ért részemről a meszelés, mivel a szobám már ki van festve. Ennek örülök, de még korántsincs vége...mindegy, majd ha kész lesz teljesen, akkor dobok ide fel képeket!

    Jóccakát mindenkinek...most több nem jut eszembe.

  • Ráczkölke

    tag

    Kedd:

    Kib@szott mérges vagyok most :((( :((( : 3 f*szarcú szarzsák kilőtte csúzleeval a macskám jobb első lábát :O. Kész vicc, egy állatorvos se ér rá most éppen, de a cicusom lábra se tud állni, és 2x2 cm területen húsig van a sebe és még azon is belül !!! :( ... fel vagyok háborodva, egyesével rugdosnám le mindegyik kretén veséjét...

  • Ráczkölke

    tag

    kedd:

    Azannya! Tegnap fasza kis bulit csináltunk, de sajnos megfáztam rendesen. Hiába bújtunk össze barátnőmmel, jól kifázott a derekam, és az orrom se szelel... ööööööööööööööööööö... ez most nem olyan buli volt, mint amilyeneket szoktunk csinálni: most nem volt tábortűz, sátorállítás, és az aláírásomban szereplő bújócska is elmaradt. Traktortárcsán sütögettünk, és matracokon, heverőkön aludtunk.

    Ejnye, ez a rohadt megfázás!!! :((( FUCK!!! Az a baj, h én nagyon ritkán vagyok beteg, szóval, ha elkap egy ilyesmi, akkor jó gyorsan földhöz is vág :O. A szervezetemet nem érte ennyi hatás. --- köh, ssszzzzzzzsss, köh, #@!˙%; Most is annyira sz*rul voltam, h délután beborultam az ágyba, majd 2 óra alvás (isten látja lelkem, napközban nem szoktam aludni)

    Piti kis problémák ezek, dehát ne kúrálgatással menjen már el a szünetem!

    További szép estét minden fórumlakónak!; Ráczkölke

  • Ráczkölke

    tag

    vasárnap:

    változó hét volt a mostani:

    Szakítottunk a barátnőmmel. Csekély 3 hét alatt leéltem ezt a kapcsolatot. Igazából hibásnak érzem magam, de nem bánt a dolog. Ez amolyan hirtelen fellángolás lehetett, mert előtte nem is gondoltam rá igazán, és teljesen mások vagyunk (értsd: én - oldsmetal, ő - hardcore/ én - kb.60 kg, ő - 60+20 kg :D/ különböző társaság, más település, stb...). Ő kezdeményezett, ő is vetett véget a dolognak, 2x próbáltam elérni, aztán nem foglalkoztam vele tovább. Mint később kiderült, állítólag csak féltékennyé akarta tenni velem a volt barátját. Megkönnyebbülés is, mert már gondoltam arra, h véget vetek a dolognak, amíg komolyan nem veszi a dolgot (mert akkor már nehezebb). De mivel ő szakított, és az ok is szinte világos, ezért mindenkinek csak ennyit mondok: -''Gyakorlásnak jó volt!'' :D

    más: Tatám bejutott az Országos Szavalóversenyre. Tessék gratulálni :R :C! A döntőbe is bejutott, az 54 főből az ország legjobb 11-ébe. Ha a különdíjasok is rangsorolva voltak, akkor a tabellán 5-6 helyet szerezte meg :C. Ez azért nagy szó!!!

    még másabb: végre van bankszámlám :)) ! Szóval, aki adakozókedvében van, az szóljon nekem is, minden felajánlást szívesen fogadok!!! :DDD ;)

  • Ráczkölke

    tag

    kedd:

    A fene egye meg :((( !!! Már megint megfáztam, de piszkosul. Valószínű, h a pénteki pia-party alatt történt. Pedig most nem mentem ki mezítláb a főutcára :B. A 2lityó VBK még elég is lett volna, de valamelyik félnótás hawerom belémlökött még kis házipáleszt is. Az betett rendesen, a buli egyharmad része kiesett teljesen. Mér' pont én kómáltam be??? :F Pedig volt pár jó csaj is, asszem.

    Mindegy, következő bulira megvan a tervem: sokáig talpon maradok, kevés piával, és mikor oszlik a tömeg befoglalok egy ágyat. Multkor a fotelban aludtam, most meg a földön. Szerintem ott szereztem be a megfázást...

  • Ráczkölke

    tag

    Holnap számtech oktv-m lesz, szurkoljon mindenki!!! Többek között azért is vagyok most itthon.

    Tegnap csalódtam a Mikulásban! Megállt a ház előtt, de nem szánnal érkezett, hanem ladával :DDD.

  • Ráczkölke

    tag

    szombat:

    Tegnap megültük a családdal a karácsonyt!!! Mit ne mondjak, boldog vagyok. Anyumék vettek nekünk egy dvd-lejáccót! Hú, egész este filmet néztem. Ennél jobb nem is lehetett volna számomra.

    Hétfőig nem leszek gépközelben, mamámékhoz megyünk ünnepelni.

    Összes betegségem elmúlt, a szerdai másnaposság elszállt. De semmi gond, mindjárt itt a szilveszter, behozzuk a lemaradást :D.

    Mivel most nem leszek itt, ezért minden PH!-snak, s családjának kellemes karácsonyt kívánok, és B.U.É.K. :C!

  • Ráczkölke

    tag

    Hú de jóra sikerült ez a szilveszter is. Csak egy apró fennakadás volt: ROSSZ BUSZRA SZÁLLTAM FEL!!! Aszittem, h a csongrádi buszra szálltam fel, mikor mentem a házibuliba. Há' ki volt rá írva nagybetűkkel, h CSONGRÁD! Csanyteleken azért rákérdeztem, h merre, meddig és itt dobtam el magam: Szegedre ment (Csanyról csak annyit, h Mo. leghosszabb faluja :Y) ! Szóval vissza kellett sprintelnem az elejéig, h elérjem a sajátom. Nem jött.

    Lassan elindultam a vaksötétbe, már vagy 10 kocsi elhaladt mellettem, mikor is megállt az egyik. Nagyon rendesek voltak, mert bevittek Csongrádra, ahol is később kellőképp megünnepeltük az új évet. Még egy szép kék foltot is kaptam a szemem alá :DDD.

    Másnap persze józanodás + alvás. Ma meg el kellett olvasnom Gogoltól a Revizort (nagyon kész ez a Gogol! :D ).

Aktív témák