Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz bringasisti #1017 üzenetére

    nincs benne semmilyen különös érzékelő
    A mellkas két oldalán mérhető elektromos potenciálkülönbséget használja a szívfrekvencia megállapítására, hasonlóan az EKG elvezetési pontjaihoz.
    Ha megfelelően alacsony elektromos ellenállású vezető réteget (filléres tétel) beépítik az övbe, akkor nincs jelentősége hogy ki gyártotta

    A kérdés inkább az, hogy mennyi strapabíró anyagból gyárt a kínai.

    Őszintén szólva azért nem akarok gyárit venni, mert - finoman szólva - nem vagyok hasraesve a Polar anyaghasználatától.

    RS300x-nek körülbelül 100 használatot bírt ki az óraszíja, az egész házat kell cserélni, mert egybe van öntve a szíj a tokkal, 8e Ft bruttó, csak Pesten cserélik...... itt leírtam [link]
    Nem egyedi probléma, 2-3 év alatt mindenkinek elreped.

    Ellenben a másik 10e Ft-os alap Beurer órám megvan 5 éve, heti 4 edzést van rajtam, van benne cirka 1500 óra edzés és semmi baja.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Coc@s

    őstag

    válasz bringasisti #1017 üzenetére

    A pulzuspánt maga csak a pulzus mérésében dolgozik a gumi tappancsok segítségével.
    Egyéb adatokat vagy számolnak, vagy a jeladó méri eleve, vagy maga az óra.
    Az én gyári Garmin pántomnál négy tappancs van, oldalanként egy nagyobb és egy kisebb.
    A rendelt olcsó verzión nem tudom mennyi.
    A Garmin anyaga nekem nagyon bejön, de én minden nap egész nap viselem (kivéve éjszaka), így most hogy meleg az idő, igen hamar kellemetlen szaga van az aláizzadás miatt.
    Épp ezért akarom kipróbálni ezt az olcsó pántot és ha beválik, akkor rendelek még, és így max. 2-3 naponta tudom váltani és mosni a pántot.
    A Garminhoz meg egyébként is még drágább a gyári pánt.
    Igaz, kényelmes.

    18 éve itt

Új hozzászólás Aktív témák