Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Dirtyz #87 üzenetére

    voltam bent melóhelyen 13-15h-ig, majd elmentem egy 20-ast tekerni ... :)

    meg most megyek még egy 20-ast, csak haza kellett ugranom egy picit, nem akarom magam nagyon leterhelni, nemtom még menjek-e még egy kört ... :) kedvem nincs ... ma láttam egy gyalogost, meg egy kerékpárost verekedni ... két idősebb úr volt ... az amúgy is keskeny, leszűkölő félben lévő keékpárút/járda hybrid betoncsík közepén álltak, és beszéklgettek, mikor vadul befékeztem mellettük, és szóltam nekik, hogy legyenek szívesek ne a járda közepén álljanak meg ... majd láttam hogy az egyiknek vérzik az orra, és villámog, vad gyülölöet cikázik a szemükben ... pedálra léptem, majd mikor visszanéztem, hogy le tudok e balra kanyarodni, azt láttam, hogy csápolják egymást ... :(

    ''...........A mindenkori pulzusod függ a pihentségi szintedtől is, de ezek elég magas értékek..........'' kipihenve abszolút nem vagyok :D de sajnos én is úgy érzem, hogy ez nagyon magas :((

    mit kellene tennem?
    a.) többet tekernem
    b.) vagy jobban meghatjatni magam?
    (esénként szoktam eljárni egy 20-asra, XIII ker. Árpád híd-Ládmányosi híd, budai oldal)

    -------- ---- ----- -- - --- -----
    meg haver mondta, megyünk futni ... :D margitszigetre ... :O amíg nem tudunk normálisan egy kört leftni, addig minek megyünk margitszigetre? :F bénázni?

    futás segít majd az edzettségi szinten, illetve a felső pulzustartomány lejjebb szorításában?

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák