Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Krystal_s #70089 üzenetére

    Szia!

    Jobb ha feltöltés utàn leveszed.
    Ami még jobb,ha van egy plusz joy-od ami mindig fel van töltve.Ha merül az egyik azt csak felrakod és hasznàlod a màsikat,majd ha az merül,csere.

    Tényleg....joystick.
    Ha a ps4-es joystick pàrosítva van a ps4-gyel majd pàrosítom a ps3-mal utàna vajon ùjra kell a ps4-gyel? (Szinte biztos vagyok a vàlaszban,de hàtha...bluetotth head-set okozott màr meglepetést.Ne kérdezzétek hogyan,a lényeg,hogy Egyszerre van pàrosítva ps3-mal és telefonnal. :-o
    És ez igaz. :-) )

  • #58000384

    törölt tag

    válasz Krystal_s #70089 üzenetére

    Nem kell lehúzni a kábelről (ahogy a modern telefonokat, tableteket és laptopokat sem), feltöltődés után az elektronika lekapcsolja (ilyenkor a DS3 villogása megszűnik, ha nincs párosítva éppen semmivel). Nem lehet ezeket az aksikat túltölteni sem.

    "Töltőn pedig nem ajánlott használni."
    Ez sem igaz. Gondolom a telefonodat sem kapcsolod ki a töltés idejére? (Az enyémet például ki sem lehet akkor kapcsolni).

    Nyugodtan töltögetheted ameddig szeretnéd, vagy használhatod kábelen is.

    kevepapa: A Left Behind egy DLC, belekevered az értékelésébe az alapjátékot (ettől még elfogadom, hogy 10-re értékeled, csak nem értek egyet vele).

    Mikor megjelent, akkor 5-6 ezer forint volt, és rengeteg helyen olvastam, hogy túl rövid, nem éri meg (az meg kicsit dühítő volt, hogy a legnehezebb fokozatot is ebbe csomagolták bele, így fizetnem kellett volna egy ilyenért...). Megnéztem hát Youtube-on, és bár tetszett, meg érdekes volt az a pici adalék, amit hozzátett az alapjátékhoz, én egyáltalán nem érzem, hogy az ár/érték arány rendben lenne. Most kb. a feléért adják, de még így sem, ismerve a történetet benne.
    Az alapjáték nekem is nagyon tetszett, de ettől még nem lesz több a Left Behind.

Új hozzászólás Aktív témák