Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz bwoay #4348 üzenetére

    Az "akármilyen" szón volt a hangsúly, lehet rossz szót használtam, jelen esetben a low-end szériára értettem. Egyébként igen zsebbenyúlós lenne, ha olyan LCD monitort akarnál venni, ahol gyakorlatilag nincs bevilágítás a széleken, vagy olyan natív kontrasztaránya van mint az említett Pana-nak (15.000:1). A színhűsége meg szerintem nem kérdés, hogy jobb a maga 4096 m szürkeárnyalatával, mint egy átlag LCD-monitoron, a fekete szintre és az alacsony válaszidő miatti utánhúzásra már ki sem térnék. Ehhez bőven 100 eFt fölötti monitort kéne válasszon és akkor még mindig csak 22"-ról beszélnénk, akkor meg már jobb vétel egy picivel drágább plazma, mert nem annyival kapna többet, mint amennyivel több pénzt kiad. Ezt akartam sugallni az eredeti HSZ-szel is.

    Hogy viszonyul a PS3-hoz? Tökéletesen, mivel a TV fogadja a 720p és az 1080p jeleket is és belső upscaler-e (amit igencsak dícsértek a hardcore-teszteken is) alakítja át a jelet, torzításmentesen. Sem 720p-s, sem 1080p-s meghajtás esetén sincs semmilyen torzulás, pixelesedés, tessék lecsekkolni. ;)

    De akinek szimpibb az LCD, az vegye azt, nem erőszak a disznótor. :)

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák