Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolti007

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kezd elegem lenni a Ps3-ból és a Sonyból! Január végén vettem meg a Ps3-om, 1 hét után nem adta ki a lemezt és lefagyott, ha DVD-t néztem, vissza szervíz. Ferbruár 8-án adtam be szervíze, és tegnap, azaz március 19-én kaptam vissza. Vagyis nem a gépem javították meg, hanem küldtek egy teljesen újat... Majdnem sírtam örömömben, h végre újra játszhatok vele... Hazarobogtam, összeköt Tv-vel, Uncharted be, ugyanis még januárban ez a játék még "menőnek" számított :K

    Kb. 5 perc után, akkora hangja volt a ventillátoroknak, hogy testvérem 1800W-os hajszárítója tisztelgett neki... És ugyanez volt, ha elindítottam a FoldingHome-t, ugyanis valami jót is akartam tenni vele, na hát támogatom a rák kutatást. Ott szintén kb 10 perc csendes és utána 30 perc rakéta üzemmód... :O

    Ma megint vissza szervíz... a srác már szerintem egyből Istent emlegette, amikor meglátott, mert a másfél hónap alatt alatt, hetente 2X kérdeztem rá, h visszajött-e már a gépem.
    Mondom mi a baj, hát ezt megint felküldik Pestre, ott bevizsgálják stb. stb... Na mondom ácsi... Nem fogok megint 1,5 hónapot ülni a seggemen, várva,h egy szart megint hozzám vágjanak... Felhívtam a Sony magyarországi képviseletét, ahol egy rendes sráccal beszéltem, aki mondta, h felveszik a kapcsolatot a szervízzel...

    Kíváncsi vagyok mi lesz ebből... :W Ha Húsvét után, még mindig semmi fejlemény nem lesz, a következő szám a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség lesz... Elegem van már, hogy addig vagy jó bárhol, amíg ki nem fizetsz valamit, utána tojnak a fejedre magasról!!! :W

Új hozzászólás Aktív témák