Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz [HUN]-Kisa #15464 üzenetére

    Szia Kisa :)

    Nagyon fainos lett a kép!!! GRAT :C

    Viszont privátban írtál nekem kb hatszor és kiemeltem kb háromszor h meddig lehet, nézd meg ;) Nyugi beleférsz még.

    Amit meg nem ratkál a képre, azt is írtam privátban :) A képre kell a játékbeli felhasználóneved valahova.

    Amúgy meg ami még kell, azt is írtam:

    "A karácsonyi az nem karácsonyi, hanem hivatalosan szezonális. Magyarul valami teles háttérképet kell csinálnod és azt feltölteni valami képmegosztóra majd küldened egy hozzászólást EBBE topicba. A hozzászólásban fel kell tüntetni:
    Account name: magyarul a felhasználóneved
    Title of entry: a kép/bejegyzés neve --- valamit meg kell adni
    Link to pic: ide meg a kép linkjét kell berakni.
    Ez a feladat viszont most vasárnap este 20.59-kor zárul."

    Remélem így már rendben leszel :)

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

  • PaJa1

    őstag

    válasz [HUN]-Kisa #15464 üzenetére

    dehogy fordítom le az egészet, arra ott a gép. De a gép helyetted nem tudja az informáciot a képernyőről a fejedbe továbbítani!

    Elég ha csak megnézed a minta képet... azon már látszik a különbség
    Must include your character/account name somewhere on image so we know who it belongs to when we're looking at it -dikmá ez is kritéruim, mikvannak :Y
    A képen rajta kell lennie acc vagy karakter névnek. Baromi nehéz egy sorral a felsorolás után is elolvasni a következő sort!?

    Szerintem a szavazós témáról meg annyit, amennyit szerintem egy webfordító is kinyög magából. a forum GSek megszavazzák a top 5öt.

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák