Hirdetés

Aktív témák

  • Biggie95

    újonc

    Hello.
    Egy régi gépem van. HP típusú. (???)
    Alaplap neve:HP d530
    4 darab 256MB-os RAM található benne. Egy 64MB-os ATI Radeon 9000 videó kártyával.
    Pár nappal ezelőtt nagy takarítást hajtottam végre a gépemen. Ami azt jelenti hogy mindent ki pucoltam. Előtte rendben működött semmi baja nem volt csak ki szoktam azért takarítani havonta 2 havonta. Össze raktam nem akart el indulni mert a processzor hűtő bordáját fordítva raktam fel amire ma jöttem rá meg fordítottam és minden jó.
    A baj ez után kezdőzött.
    Be kapcsoltam minden rendben el indult Windows XP (igen XP) be töltött. Akkor figyelmes lettem egy nagyon visító hangra ami a processzor ventilátoráé volt. El indítottam az Everest programot és mikor legközelebb halottam hogy megint így fel pörög meg nyitottam és ki írta hogy 12272 RPM. Ez később 18000 körülire is fel ment és olyan 65-85 fok között ingázik a processzor hőfoka. (Előzőleg 40-50 fok között volt.) Több fórumon olvastam hogy processzor pasztát "cseréljem le".
    Ebbe szeretnék segítséget kérni mert nem tudom hogy mi van. Még játékot nem indítottam el rajta hogy akkor mit csinál de félek hogy egyszer csak el szabadul és szét szed a gépházba mindent.
    Ha valami adatot nem írtam le akkor csak kérdezzetek és szívesen le írom.
    Csak a böngészőt indítottam el Mozilla Firefox.

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz Biggie95 #1 üzenetére

    Azonnali processzoros kérdések órája
    Azonnali kérdések órája

    Legközelebb használd keresőt mielőtt új topikot nyitsz!

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Aktív témák