Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kumman

    csendes tag

    Szevasztok!

    Valaki tudna segíteni a következő probléma megoldásában?!
    Az idén vettem egy notit (ASUS K50IN) telepített win 7 64bit, stb.
    Valahogy a DVD írással problámám van, azaz nem írjí meg a lemezeket (ír rá fizikálisan látni lehet, de már nem olvashtaó semmivel).
    A DVD-R 16x Verbatim 50-es "guriga" használok, eddig 2/7 az átlag, azaz 2jó 6rossz írás.
    Elsőként az íróprogira gyanakodam (Cyberlink Power2go ez volt alapból a gépne), ezért cseréltem le Nero9-re, de ez sem segített. Alapsebességet 8x -ra kinálja fel de én minden dvd-t 4x sebességgel írok meg.
    Ha az író programnál nem kérem a visszaellenőrzést, az írás sikeresnek 'titulálja' a program. Ellenben visszaolvasáskor már nem látja a lemezt. (az asztali gép sem látja)
    Elmélkedtem, lehet a win 7 64 bites verzió miatt lenne az egész?!
    Ppróbáltam a DVD író(Slimtype DVD A DS8A3S) illesztőprogiját frissíteni, de a jelenlegi verziótól nincs frissebb. :(((

    Az asztali gépem egyetlen egy lemezt sem rontott el (Néro7), ahogy következik a "gurigán" a DVD lemez, úgy írok vele és tökéletesen megírja. Effektíve 4x sebességgel írok minden DVD-t.
    A laptoppal történő írás valami ok miatt nem megy. :(

    Előre köszi a válaszokat!

  • Kumman

    csendes tag

    válasz Kicsirics77 #4713 üzenetére

    Szeva!

    Effektíve nem eröltettem volna a win 7 64bites verziót, de így vettem "gyárilag"! :(
    A DVD író programot csak úgy igyekeztem telepíteni, ami 'kompaibilis' win 7-re.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák