Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaoru

    aktív tag

    Lenne egy hatalmas problémám:
    pioneer 109d, eddig tökéltesen szugerált, de egyszer cska azt veszem észre, h nagyon nehezen olvassa a megírt dvd/cd-t (értsd: látja, felpörgeti, de mondjuk a könyvtárakban böngészni iszonyat hosszú idő, és mádolni már nem tud, azt írja ki rá, h cannot read from source)
    Először azt hittem, h a cdvel van gond,mert 1 éve írtam vmi noname cuccra. Majd amikor DVd-t akartam pörkölni egyből azt írtaki rá, h communication error (nero 6).

    ennek utána néztem, s arra jutottam, h IDE kábel, IDE vezérlő, vagy nincs az UDMA engedélyezve.

    IDE vezérlőt frissítettem, továbbra si az a probléma, UDMA engedélyezve, IDE kábel cserél... na ekkor >
    Gép nem akar bootolni... csak akkor ha le van húzva az IDE2-ről a cucc (elrendezés: IDE1: 2 vinyó, IDE2 pio író masteren). Ez eléggé meglepett. Majd, amikor bebootolt ezek után újra visszadugtam a dvd-írót az ide2-re, restart és már látta megint, de a probléma maradt.

    Ez a probléma kb 1 hetes. FW a legfrissebb rajta, bios is up2date, az útóbbi időkben pedig smemihez sem nyúltam, aminek a változása befolyásolná az írót, vagy az alaplapot.

    Term kérek majd egy próba írót, h kipróbáljuk, h müxik-e ebbena konfigban, ill én átviszem az enyémet, h másutt müxik-e. De így első ránézésre szerintetek alaplappal vna gond, vagy az író krepált be?

    Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

Új hozzászólás Aktív témák