Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz tomee987 #1692 üzenetére

    Igazán elmondhatnád már, hogy hol is voltál ügyfélszolgálatos :D
    Egyébként tudom, hogy a legtöbb esetben így megy, ezért van már ki a f... sok embernek. Na meg az ügyfélnek/vásárlónak mindig igaza van (főleg panaszkodás terén), gondolom ismered ezt a mondást :)
    De elhiheted nekem, ha normálisan szolgáltatna a PR, akkor az ég világon semmi bajom nem lenne velük, mert egyébként nem vagyok az a kötekedős és unatkozós típus, akinek ha nincs más dolga éppen, akkor a szolgáltatót ócsárolja (tudom pont fordítva látszik, de hát ennyi probléma van velük). Tegnap pl. megint csinált olyat a net, hogy a feltöltés visszaesett a béka segge alá (nem volt más forgalom), még az a szerencse, hogy nem töltöttem fel semmit se drive-ra, se pedig mega-ra, mert akkor szokás szerint megszakadt volna és kezdhettem volna elölről.
    De egyébként a legjobb az, hogy olyan "jók" ezek az internetcsomagok, hogy ha teljesen használom a letöltést, akkor a feltöltés 3/4-e már elmegy egyéb kommunikációra, nem tudom, hogy abból is miért nem lehet többet adni, legalább is kínált sávszélességben, a garantált maradhatna ugyan annyi, így legalább ha valamit gyorsan fel kellene tölteni, akkor fel is lehetne és nem kellene órákig foglalni a sávszélt, meg szarakodni vele.

    Ha 50%-os, akkor mindegy, hogy hol vannak a csatornák.
    Egyébként ha jó az osztás és kevés a csillapítás, akkor még 4-5 vételi helynél sincs szükség erősítőre, persze ez függ attól is, hogy a bejövő jel milyen, mert már ott is lehetnek gondok (pl. rossz szintezés, vagy nagy terhelés esetén).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák