Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz tomee987 #1559 üzenetére

    Na jó, bár be akartam menni a T-Home-hoz, hogy érdeklődjek, de mivel annyian voltak ott (elégedetlen PR-es előfizetők), ezért ennyiben hagyom, nincs időm egész nap ott állni.
    De gondolom, hogy akkor már úgy optikáznak, hogy az később bővíthető legyen nem? Meg akkor azt nem értem, hogy miért nincs erről megfelelő tájékoztatást a telekom oldalán? Mert ugye Újhely esetében is az van, hogy elhozzák a szupergyors és stabil internetet, de a DSL-t közel se nevezném szupergyorsnak, sőt olyan nagyon stabilnak se, bár ez helyenként eltérő. Egyébként ott nem akarnak fejleszteni, ahol a DSLAM elég szegény és emiatt már nem tud több előfizető előfizetni? Mert van pár település, ahol pont ilyen probléma van.
    Ami meg a következtetést illeti, egyszerű, megnéztem a PR szolgáltatási területeit itt a környéken és összevetettem a telekom hálózatfejlesztési listáján lévő településekkel és leginkább csak ott fejlesztenek, ahol van PR-es internet, ahol nincs csak telekom, ott nem fejlesztenek, pedig PR-es település mellett van. Kicsit nagyon gyanús nekem, hogy itt a környéken pont így van, de egyébként ésszerű lenne, ha tényleg végig optikáznák, vagy legalább is úgy csinálnák, hogy a későbbiekben tovább lehessen fejleszteni a hálózatot.

    zolka95: Jó is lenne, ha emelnék, de egy ilyen fukar semmi cégtől mit vársz? Még a régi pr unó meg hasonló csomagokat is direkt meghagyták az ászf-ben, hogy akinek még az van és nem akar váltani, vagy csak nem tudja, hogy lehet (nem érdekli), annak véletlenül se kelljen többet adni, nehogy már plusz hűség és esetleg pénz nélkül nagyobb internetet élvezhessen, az túl szép lenne, hogy igaz legyen.
    Ilyen egy pofátlan cég mint ez nincs még egy a világon, de már nem is vesződöm velük, most ha lesz időm, akkor a fogyasztóvédelemnek, illetve az nmhh-nak fogok írni, nem pedig velük levelezgetni, mert abszolút de semmi értelme nincs, csak az időmet pazarlom.

Új hozzászólás Aktív témák