Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timocicu

    aktív tag

    válasz Ősember #6 üzenetére

    Persze, hogy szabad! :K Nem kerestem újat, csak rátaláltam. Párommal van, hogy szinte egyszerre használjuk a gépet. Neki is van gmail-os e-mail címe és egyszerre nem lehet kettőt megnyitni. :( citromail-em is volt használatban, de nem szerettem, mert frissítgetni kellett és hamar megtelt. Mivel a gmail-t és a postafiok-ot meg lehet nyitni egyszerre és szinte mégis ugyanaz, ezért használom mindkettőt. :K Az egyikre jönnek a PH-s értesítések, egyebek. A másikra az iwiw, vatera, teszvesz, ilyenek. Nekem így könnyebb a levelezéseket kezelnem, mert nem szeretek üzeneteket kitörölgetni.

    be lehet olyat is állitani, hogy ha mondjuk az 56-os fiokra kaptál levelet, de éppen az 1-es fiokban vagy, akkor automatikusan ugy válaszoljon az üzenetre, mintha az 56-os fiokbol irtál volna, tehát aki irt neked levelet, az nem is fogja megtudni, hogy neked van 1-es fiokod

    Na ez új, ezt nem is tudtam, de nekem akkor is így könnyebb. :B Azért tanultam Tőled újat. Köszi. :K

    [ Szerkesztve ]

    „Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Új hozzászólás Aktív témák