Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atex

    tag

    válasz avmpg #9221 üzenetére

    Két jelenséget szeretnék megkérdezni, hogy ti tapasztaltok e hasonló helyeket? Van e neve a játékban a jelenségnek:

    -"(#9211) Atex válasza avmpg (#9210) üzenetére Amit mostanában tapasztaltam még, hogy van pár óra amikor egy-két stopnál nagy számban jelenik egy pokémonból 6-8 db egyszerre, de nem nest, rövid ideig tart, és rendkívül intenzív. Az utolsó kettő az a Shuckle, és Wobbuffet."
    -a másik. Vannak olyan stopok ahol mindig sok poké spawnol, általában eldugott helyek. Kettő ilyet tudok, ahol a nagy létszám (8-10 db) mellett, néha egész ritkák is vannak. De soha nem csak a commonok vannak jelen. Jó lenne egy ilyen az utcánkban. ;]

    A Nick-nek az előző ausztrál videóját láttam, ezt még nem.

    (#9223) kigyi_23 válasza Atex (#9219) üzenetére Nem gondolok én semmire, és megbántani sem akartalak. Csak fura. Nekem is volt már, hogy furcsán sok szabadult, de ez durva. Autóból szoktunk incensezni, 40 km/h-ig simán foghatóak. A fiam mellettem szokott menet közben a városi forgalomban vadászni, azért a nagy részét akkor is elkapja, legalábbis egy hete még igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák