Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolic

    őstag

    válasz MasterMark #91263 üzenetére

    Igen tudok róla, azért óvatosan kezdtem el törölgetni jobb felső saroknál, ez bejött és folyamatosan terjeszkedtem a törlési felületet, most néztem kb. 2 óra hosszán a híradót, nem lett semmi baja, nincs védőréteg leválasztás vagy foltos.

    Emlékszem a nevelőapukám baklövésére vagyis rontására, volt egy nagyon régen nálam a Samsung SyncMaster 959NF 19" bazinagy CRT monitor, az sajnálatos módon a képernyő közepén teljesen levált a védőréteg, féltestvérem bekapcsolta a monitort, hogy lássak hogy néz ki védőréteg nélkül, borzasztóan nagyon erősen sugárzott. :Y :W Szegény monitor, el volt ajándékozva tőlem féltestvéremnek, valószínűleg le lett selejtezve. :((

    Később megláttam ahogy nevelőapukám megpróbált eltörni a plazma TV képernyő üvegét erőszakos súrolás során, majdnem őt akartam megfojtani, szerencsére nem lett baja a TV-nek, de nagyon erősen síkossága van, foltok mindenütt, gondoltam hogy védőrétegnek annyi. Ma teszteltem le, szuper lett és nem vált le a védőréteg, hála az égnek! :Y :R Mekkora balek ez a bunkó félcigány nevelőapuka! Csak rongálásban érti hozzá. :W Mindegy, mindig lezárom a biztonsági félszobai ajtómat, nehogy megint elrontani valamit a nevelőapuka. :o

    [ Szerkesztve ]

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Új hozzászólás Aktív témák