Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz ToMee2199 #4986 üzenetére

    Butaság lenne azt kijelenteni, hogy a plazmák zúgnak, az LCD-k meg nem. Ezt nem tudom miből vontad le (merthogy egy nagyáruházban kiállított TV-k "végigfüleléséből" nem lehet, az biztos), de így választani TV-t igen nagy badarság lenne. LCD-ből is ugyanúgy kifoghatsz olyat, amelyiknek zúg a tápegysége, mint ahogy plazmából is, hiszen mindkettőben van tápegység. Ugyanakkor meg elmondhatom, hogy jómagam is láttam már jópár plazmát, állítottam is be nem egyet, de nagyon kis százalékban tudok olyasmiről beszámolni, hogy különösebb zajt adott volna bármelyik is: talán 2-vel találkoztam eddig, amelyik alig hallhatóan ugyan, de búgott, a többi teljesen csöndes volt, még a ventilátoros hűtésűek is halkak.

    Véleményem szerint belenyúltál a 100-ból abba az 1-be, ami zúg, ilyen van. Ettől még ne írd le a plazmatechnológiát, ha már egyszer kitaláltad, hogy neked a plazma a jobb, akkor emiatt ne pártolj el mellőle. Ha megvan a lehetőség, akkor vissza kell küldeni és hozatni helyette egy másik ugyanolyan típust, esetleg próbálkozz meg a Pana fullHD-s 46PY80-asával, hasonló árban van.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák