Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gezse23

    csendes tag

    válasz Csöves #4811 üzenetére

    Sziasztok!

    Múlt hét óta én is 42PV80-nal lettem gazdagabb!!! A tévét az egyik internetes oldalon keresztül rendeltem meg (van bp-en több üzletük is), a kiszállítással nem volt semmi gond, minden rendben zajlott (számla, rendes pana garancia stb.)

    Először nagynak tűnt a 42", de azóta már teljesen megszoktam, és egyáltalán nem bánom, hogy nem 37-es lett! Normál analóg digitv előfizetést használok, és szerencsére, amitől féltem (hogy rossz lesz az adások minősége), nem következett be! :)

    DVD, divX-es filmeket néztük rajta, a kép szerintem gyönyörű! Szerencsére a 2 éves Philips házimozit simán sikerült összedugnom HDMI-n keresztül. Mivel azonban így nem volt hangja a TV adásnak, ha házimozin keresztül néztem, így összekötöttem őket Scarttal is, így már megy azzal is, max az AV-nál kell beállítanom, hogy melyik csatlakozó legyen a forrás...

    Szóval minden tökéletesen működik.

    Negatívum, az nincs, max annyi, hogy jó lett volna, hogy nem kell mindig belépni a menübe és ott állítgatni a képmódokat (din., normál, mozi, eco), hanem a távirányítón külön gomb lenne erre, plusz az elalváskapcsolóra is - én ugyanis, mindig bekapcsolt tv mellett alszom el! :)

    üdv:
    Gézsé

Aktív témák