Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz adamsz82 #27998 üzenetére

    Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy ha ki akarom nyomni a képet tv-re akkor lent a tálcán ATI ikonon jobb gomb, ott fel van sorolva a 3 kimenet (nálam DVI, HDMI ill. D-Sub) és a 2.nál rányomok az "Extended desktop" gombra, ekkor teszi ki a képet HDMI-re.

    Ezután a képernyő-beállításoknál át kell raknom a tv-t az elsődleges kijelzőre (mivel csak ekkor indul el rajt a program amit indítok, klónozás nálam nem jó mert a monitorom 4:3as képarányú) majd ha elindítom a játékot akkor a tv-n indul el.

    Ha végeztem a játékkal, akkor vissza kell állítani a monitort alapértelmezett megjelenítőnek, az ikonokat visszamásolni a helyükre, majd megnyitni a Catalyst control centert, Desktop & Display gomb, itt látod a két megjelenítőt egymás mellett, itt is ki kell választani a monitornál, hogy "Make primary" és ezután a tv-nél ki lehet választani, hogy "Disable".

    Sajnos hiába állítom vissza a képernyőbeállításoknál elsődleges kijelzőre a monitort, a catalyst ezt nem érzékeli és elsődleges kijelzőt nem lehet kikapcsolni "Disable" gombbal.

    Kicsit körülményes, de ez van.

    Pár napja gondoltam kipróbálom a Silent Hill Homecomingot, jó lesz ekkora képernyőn ilyen csodaszép feketékkel rettegni egy picit, de nem indul el. :(
    Biztos a felbontással van baja, támogatja az 1280x720-at ami kitöltené az egész képernyőt a tv-n csak épp nem indul el...

Aktív témák