Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz napocska2 #14337 üzenetére

    Bocsánat, hogy csak ma válaszolok!

    Nos tegnap eco bizgenytűk nélkül néztem a fogyit, ezzel egy óra alatt 163W fogyasztást mértem, retek klub ment. Megnéztem a kiemelt beállításon, no az mellbe vágott, azzal 240W-270W fogyasztás volt, durván úgy tűnik, mintha kb 90W körüli értékkel fejelné meg a normál ecomentes fogyasztás értékeit. Nem kevés!
    A film üzemmór eco nélkül nem tűnt sem többnek, sem kevesebbnek mint a normál mód. Azt hittem kevesebb lesz.
    Ami nagyon szép, ha eco kikapcsolva, de az eco érzékelő bekapcsolva. Ekkor sötét szobában levesz a fényerőből, hát ezzel még a 110W is simán elég. Gyakran 80W-95W közti értékeket mutatott a műszer. Nekünk nem tűnik ilyenkor sem sötétnek a kép, sőt, ha kikapcsolom az eco érzékelőt, akkor zavaróan világos a kép éjszaka, két kis fényű állólámpa mellett. Kollegám ma vett egy ilyen TV-t (Napocska lassan bemehet néhány ajándékér a MM-ba) Ő néhány napja meglátogatta a szomszédját a fogyasztásmérővel. A szomszédnak egy 3 éves 42-es panasonic plazmája van (sajna nem tudom a pontos típust) 384W csúcsfogyasztást mértek egy reklám alatt, normál TV adás esetén átlagosan 280W körül mutatott a mérő. Hát ezek szerint tényleg lehetett ezt fejleszteni.

    még valami: ma este voltam a tecsóba. Jujj de kicsik a 40-42-es TV-k! :D

    hopp, és még egy köszönet annak, aki a 690 Ft-os ócska beltéri antennát ajánlotta! Szobában gyönyörűen jön vele a mindigtv! Holnap felmegy a padlásra, ne csúfoskodjon nekem itt. Adótól kb 15km-re lakunk, szobából nincs közvetlen rálátás, és van jópár fal is a jel útjában.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Aktív témák