Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Joshi #13507 üzenetére

    "Korábban írtad hogy volt már dolgod más gyártók készülékeivel is, esetleg mondj azokról pozitív véleményt mert nem hiszem hogy csak negatív volt. Lehet annak jobban örülne mindenki."

    Ha nem egy olyan szűrőn keresztül olvasnád a topicot, ami csak azt engedi át, amikor a Pana-t dicsérem, akkor talán láthatnád, hogy nem szoktam leszólni egyetlen másik márkát sem, sőt, az árnyoldalak mellett ki szoktam emelni azon tulajdonságaikat (pl. szolgáltatások), amelyekben jobbak a Pana-nál.

    "Nem baj ha gyengébb a képminőség de olcsóbb is, lehet hogy valakinek ez a frankó. Erre még nem gondoltál?"

    Szerintem olvasd újra az #1. HSZ-t is, tudod, azt is én férceltem össze. Szerintem abban is utaltam ezen kérdéskörre.

    "Én nem akarok vitázni"

    Akkor ne tedd! Vedd azt, ami tetszik, nekem meg hagyd meg a jogot, hogy azt éltessem, ami nekem tetszik (nem mellesleg ami egyértelműen legjobb panellal bír). Mindig meg szoktam kérdezni, hogy ki mit vár a TV-től és mire használná, ennek tükrében adok tanácsot. Érdekes módon a legtöbb vásárlónak a képminőség az első és nem az extra cukormáz, ezért bátorkodom a Pana-t javasolni első körben.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák