Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marky18

    aktív tag

    válasz #72042496 #49035 üzenetére

    Az en szemem eleg kenyes, gyorsan kiszarad, de a QLED-el meg talan jobban is boldogul, mint egy IPS monitorral. Szerintem ez is egyeni preferencia kerdese, van aki az egyik sarokban nem helyes pixelt is eszreveszi, a felhasznalok nagy resze meg be se konfigolja a kijelzot.
    Eloszor egy IPS LED TV-n probaltam a PS5-ot, de a konstans HDR mode miatt minden szin “washed out” - ennek mi a magyar megfeleloje? - volt, erezni lehetett, hogy abban a kategoriaban a HDR csak ertelmetlenul beletuszkolt feature. A Q80T-n nincs felhosodes, a fekete reszletek is megmaradnak, de csereben az arnyekok sem szenvednek a sotetbetorestol. Nem kell izgulnom a beego HUD miatt, nem kell kikapcsolni idonkent, hogy megovjam, nem kell trukkozni a fenyerovel sem. Ha dolgozom, akkor 4 oran at statikus tartalom megy rajta, nekem pedig nem kell stresszelnem. Inkabb a nyugalom, mint a meg extrabb kepminoseg :)
    Egyebkent jo meglatas, egy ilyen TV 5 ev mulva a haztartasban sem lesz kidobhato szemet, meglatjuk mennyit fejlodik a technologia addig. Tekintve, hogy most hasznaltan a 43” koruli FHD TV-k mennyiert mennek, en azert szamitok egy 80k-s arra.

Új hozzászólás Aktív témák