Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    Tényleg, hétvégén befejeztem a TLOU2-t PS5-n, és szeretném kérdezni, hogy csak nekem volt rossz érzésem játék közben amiatt, hogy nem tudtam Ellie motivációjával azonosulni, így maga a játékmenet és az erőszak is nehezen magyarázható volt. Sokszor úgy éreztem, hogy nálam ennek a játéknak 3 óra után vége lett volna, ha én vagyok Ellie. Az első résznél jobban megvolt a motiváció. Hogy miért is vagyunk úton... A végén az újabb kirándulás, meg újabb házakban zombik között bujkálás meg főleg... Abby szálat se nagyon értettem, nekem nem jött át, hogy 3 nap alatt egy teljesen másik személyiség lett belőle.

    Meg az is zavart, hogy a második részre nem másolták le megint Elliot Page arcát. Azt már megszoktam, annyira karakteres volt. Az új Ellie arc nem volt annyira életszerű, sokszor éreztem azt, hogy valami betegsége van Ellienek, azért olyan az arca. Meg a játékban is mintha nem kezelték volna konzisztensen. Meg az is fura volt. hogy játék közben annyira le volt butítva, és más formát is kapott mint CGI-nél. Az elso résznél ez talán amiatt, mert a CGI nem volt annyira életszerű, és Elliot Page arc karakteresebb, jobban működött.

    Nekem nem hiányzott a PS5 update.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák