Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    válasz forum_user #277284 üzenetére

    A Steam az natívan támogatja, és teljesen testre is lehet szabni. Pár játékot játszottam vele én is notin, és stabil volt.

    <-ƘƘ->

  • FunPro

    senior tag

    válasz forum_user #277284 üzenetére

    Amit néztél cuccot, azt érdemesebb megvenni, mert ugye az már támogatja az bluetooth 5-öt, meg valószínűleg stabilabb, mint a 400 volt. De a cucc csak ennyiben játszik szerepet.

    Az, hogy a steam natívan támogatja a ds4-et, az már a steam saját fícsöre. Ha simán ráküldenéd a laptop bluetooth vevőjére a ds4-et, ott is menne a cucc, DS4Windows nélkül.

    Első alkalommal be kell állítani.
    Ehhez talán a steamet teljes képernyős üzemmódban kell elindítani, és ott kell beállítani.
    Úgy rémlik, még beállítás után is kell valamivel szöszmötölni. Vagy azzal, hogy a shift+tab működjön, vagy azt kellett megakadályozni, hogy a kontroller csatlakoztatásakor ne induljon el a steam teljes képernyős üzemmódja. Már nem emlékszem melyik volt, igazából a beállítása sem bonyolult, és már lehet nem is aktuális. :K

    A lényeg, hogyha egyszer ez be van állítva, akkor be van állítva. Bármelyik másik géphez odaviszed, ahol a te profiloddal vagy bejelentkezve steamre, felismeri. Beállítással, mindennel együtt. Egyedül a töltöttségi szintet nem fogod látni.

    Én a DS4Windowst csak nagyon speciális esetekben használom, igazából nem is tudom, mikor nyúltam hozzá utoljára, ugyanis, ha a steamhez hozzáadsz egy nem steam-es játékot, és steamen keresztül indítod el, akkor ott is működni fog a kontroller.

    Persze, itt már lehet kényelmesebb a DS4Windows, mert pl. most egy EA játékkal akartam használni a kontit, de hiába adtam hozzá a játékot steamhez, nem akart működni. A megoldás az volt, hogy az EA launcher programját adtam hozzá steamhez. Így az EA indító szutymákját indítom steamen keresztül, majd a szutymákból indítom a játékot, amivel játszani szeretnék. Így működött. :DDD

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák