Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kevepapa

    aktív tag

    válasz Madwe #75555 üzenetére

    Amit madwe írt, azzal nagyjából egyet tudok érteni. Én a kényelem, az exkluziv tartalmak és a pc esetében fennálló állandó fejlesztési kényszer elkerülése miatt váltottam. Nem bántam meg. Viszont van még egy fontos szempont: ameddig diák voltam és nem melóztam, addig soha a büdös életben nem lett volna pénzem még a használt játékokra sem konzolon. Egyetem előtt a zsebpénz max a suli büfére futotta, egyetem alatt meg persze minden ment bulira, cigire, piára, kajára. Én onnantól tudtam konzolra váltani, hogy lett rendszeres jövedelmem. Persze, most is vannak buherált gépek, de lényegesen szebb az élet ha tisztán csinálod. Na de visszatérve az előnyökre, engem pc-n mindig frusztralt, hogy a grafikai beallitasokkal addig kellett tökölni ameddig meg nem találtad az egyensúlyt a sebesség/látvány között. Konzolon ilyen nincs, mert szinte minden játék tökéletesen van optimalizálva. Nézd meg, hogy pl. a The Last of Us játék milyen grafikát tudott prezentálni egy több mint 6 éves, kifutó konzolon, stabil 30fps mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák