Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    Megjott a gep.
    Eddig csak egy rovid tesztre volt idom, de az mar kicsomagolas utan szemetszurt hogy nincs rajta hangero gomb. Hogy lehet ezzel belepni a recovery meg factory modba hangero gomb nelkul? Hogy lehet hangerot valtoztatni hangero gombok nelkul? Folyton be kell lepni a hangero menube ha hangosabbra vagy halkabbra akarom venni?

    A kijelzo rosszabb mint amire szamitottam. 45 fokos szogben mar teljesen mas a fenye meg a szinei mint merolegesen. Ha valamelyik sarka felol nezem a kijelzot, szinte vilagit a fekete.
    En nem nagyon szeretem az IPS kijelzoket az emlitett sajatossaguk miatt, de vannak jobban sikerult darabok is beloluk, de ez a pipo nem az. A gps is eleg gyenge. Elesben nem probaltam, de a gps teszt nehezen fogott be 4 holdat es pontossagnak is 15-16 metert adott.
    Viszont a wifi jo, ahol a galaxy s2 mar csak 1 tererot jelez, ennek 2 van.
    Ja, bekapcsolaskor 2 fele launcsher kozul lehet valasztani, sima androidos, meg pipo family launcher.
    A pipo launcher nekem kisse lassabbnak tunt mint a normal.
    3G-t meg nem probaltam mert nem volt kedvem kibanyaszni a kartyamat a telefonombol, de majd kesobb arra is sort keritek.
    A kamerarol azt irtak tesztekben hogy tabletek kozoot nagyon jonak szamit, de ez semmivel sem tunik jobbnak mint anyam prestigio tablet kameraja. Hasznalhato vegszukseg esten de az eros tulzas hogy jonak szamit.
    Amugy a rendszer eleg gyors, gordulekeny. A net oldalak sokkal gyorsabban toltodnek be mint a galaxy-n.
    Ja, visszalepni csak a tetejen levo ESC gombbal lehet? Ez nagyon nagy bakloves.
    Eddig ennyi.
    Szerintem nem eri meg az arat, sajat reszre nem vennem meg ennyiert, de a parom nem fogja tudni mennyibe kerult es biztos fog orulni neki :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák