Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Pardise #9908 üzenetére

    Én szerintem ezek elég modern akksik, amit megfigyeltem, hogy a töltöttséget amivel "még" rendelkezik rendkívül komolyan tudja tartani több napon át, tehát nem esik le drasztikusan. Egyenletesen adja le.
    Ugyan ilyet eneloop akksinál láttam utoljára, hogy feltöltöttem fullba rá egy évre elővettem a digi gépbe, és telibe megvolt a töltése. Ez elképesztő.

    Én úgy gondolom helyzet, hely, lustaság alapján alakul úgy is. Azaz ha épp kezembe akad rátöltök mondjuk a 2-ik, 3ik szériánál. Ha elfelejtem, sietni kell, kiment a fejemből úgy is az lesz "áhh jó az még , leszedi az" és tényleg leszedi, lehet benne bízni. Szvsz ez Philips és Braun esetében is adott. Ha ennyire fontos lenne a szinte teljes lemerítés közeli állapot ILYEN vastag kiemeléssel lenne feltüntetve. (Ahol egyébként már nem is dolgozik annyira hatékonyan az eszköz). Nettó bullshit.

    Nem azt mondom minden nap, de kezembe akad én rátöltök, lesz@rom.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

  • #94529552

    törölt tag

    válasz Pardise #9908 üzenetére

    Ez teljesen akku típus függő, mint már írtuk is. Hagyományos akksinál sztem nem kell rátölteni, csak ha merülőben van. De a mostani gépekben már leginkább Lithiumos aksit raknak. Ezeket bármikor lehet tölteni, de még az se gond ha lemerülne, mert van benne védelem totál lemerülés ellen. De majd le lesz írva az ajánlott használata a kezelésiben, bármelyik borotvát is veszed.

Új hozzászólás Aktív témák