Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz zolikaDB #4554 üzenetére

    "Beslattyogtam a furdobe"
    Én TV nézés közben szoktam ezt elintézni.
    A mostani Philips 1145 ráadásul jóval halkabb, mint a korábbi Braun 360-as, így hallom is, mit mondanak.

    De, hogy egy negatívumféleséget is mondjak a Philipsre. Egy kicsit még szoknia kell a pofámnak, (talán azért, mert nagyobb felület, talán a műanyag miatt) de, nem is tudom, hogyan fogalmazzak, olyan érzékenyebb egy ideig utána a bőröm. Pedig nem marja össze, nem erről van szó, csak valahogy mégis.

    Viszont a töltése az nagyon jó. Megintcsak a Braun 360-hoz képest, mert azzal egy borotválkozás után, másnap már hallhatóan nem darált olyan gyorsan, azt minden borotválás előtt tölteni kellett, ezt a Pihiliset viszont, február végén vettem, akkor egyszer feltöltöttem, és azóta nem volt rá szükség.

    Nehogy azt higgye valaki, állandóan a Braunt fikázom, éppen ellenkezőleg, azért írom le mindíg, hogy egy vadonatúj pihipset hasonlítok össze egy 4-5 éves, ráadásul alacsonyabb kategóriás braunhoz, el is várom, hogy mindenben jobb legyen. Csak nekem még mindíg furcsa, hogy ekkora különbség tud lenni köztük.

Új hozzászólás Aktív témák