Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz hedgehog #14545 üzenetére

    A Tv-n próbáltam a google play-ből telepíteni a TV-re egy file kezelő szoftvert. Pl ezt is: ES File Explorer
    A külső vinyót a TV-n használom, de kényelmesebb lenne, ha számítógépről másolnék egyből rá, mintsem kihúzni, bedugni, ha nem jó a felirat, akkor újra átdug... Nyilván ezek a kezdeti nehézségek..

    A TVmobilit csak annyira használom, hogy az egyik meghajtón megosztottam egy mappát, így bármi filmet amit oda bemásolok, azt egyből látom a TV-n is, a hálózat/tvmobili... helyen. Persze csak akkor, ha megy a számítógép.
    Próbáltam windows-os megosztást is, de nem sikerült csak a C meghajtón a képek, videók stb mappát megosztani, ezt viszont nem szeretném használni, SSD meghajtó, feleslegesen nem terhelném.

    Felhasználónevet nem használok, így jelszó sincs beállítva, windows 10 alatt egyből az asztalra tölt be a gép.
    VLC-t próbáltam, valami bajom volt vele, de most hirtelen nem ugrik be, hogy mi.

    Ami még eszembe jutott, hogy pl az MX playerrel, illetve a gyári lejátszóval sem találtam olyan lehetőséget, hogy a nyelvet át tudjam állítani. PL Letöltött film, angol/magyar nyelven, alapból angolul indul el, számítógépen VLC playeren két kattintás. A TV-n nem találok ilyen lehetőséget.. (ez lehet az én hibám)

    Off: A hangfalra gyorsan ránézek, eddig fejhallgatókimenetről minden esetben működött, (használnám addig, amíg jobb nincs) a távirányítója egyébként megvan, bár nem használom, ha jól emlékszem, lejár a hátlapja, és a 2 db elem mindig elgurult.. :)

Új hozzászólás Aktív témák