Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dualcore

    őstag

    válasz csalafinta65 #11738 üzenetére

    Jó pár évvel ezelőtt, az egyik üzletünk az volt, hogy angolból hoztunk be olyan műszaki cikkeket, amiket ott szériahibásnak gondoltak, vagy a vásárló visszavitte mert úgy gondolta nem megfelelően működött.Már akkor vettem úgy 40 db bontatlan Philips lcd tv-t 100 E ft -ért /db, amikor itt még 250000 ft alatt lcd sem lehetett kapni nem hogy Philipset.
    Volt olyan, hogy dvd lemezre rögzítős kamerán még ott volt a felvétel is az üzletben történt eredeti vásárlásról, amin a vevő kritizálta hogy nem tudja visszanézni a felvételt, mert nem tudta hogy van rajta kihajtható lcd kijelző.
    Akkor ott lehetett hozni Kenwood mikrót, 30l full inox kívül belül, csak a digitális kijelzője nem üzemelt. A megvilágító led ment bennük tönkre mert túlfeszültséget kapott. 200 ft-ért lehetett javítani és bőséges haszonnal eledni. (csak óvatosan megjegyzem akkor én 6000 ft-ért vettem darabját) :K Vegyél most ennyiért ilyen mikrót!
    De az egyik legnagyobb sláger a Hitachi hifik voltak:

    Akkor vettük 20000 -ért darabját :Y
    És még sorolhatnám, rengeteg más mindent, Akkor onnan hoztam olyan karácsonyi led égősort 400 ft-ért amire ráírták az üzletben hogy táphiba :F mai napig a saját tápjával használom, hogy akkor miért nem ment nem tudom de nem is érdekelt, nekem az volt a jó ha hibásnak vélték.
    Röviden ennyi, de sok minden máson csak nevettünk, hogy milyen indokokkal került vissza a boltokba. Akkor bolt köteles volt a vevőtől kérdezés nélkül visszavenni, és cserélni.

Új hozzászólás Aktív témák