Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz grabber #38060 üzenetére

    a törés egy példa volt, de elromlanik bármi bármikor el tud

    ezek az MM Alfa biztosítós feltételei

    Kárkori avult érték (baleseti meghibásodás, villámcsapás, villámcsapás másodlagos hatása kár vagy lopás, rablás, zseblopás esetén bármilyen
    termékkategóriába tartozó biztosított termék esetében alkalmazandó): A biztosított termék vásárláskori új – számlával igazolt – bruttó értéke
    annyiszor csökkentve a vásárláskori új bruttó érték 1%-ával (mobiltelefonok és táblagépek esetében 2,5%-ával), ahány 30 napos periódus telt
    el a kockázatviselés kezdete és a biztosítási esemény bekövetkezése között


    1.12. Önrészesedés Az az összeg, amely minden egyes biztosítási esemény esetén a Biztosítottat terheli, és amelyet a Biztosított minden esetben
    visel a biztosítási szolgáltatás nyújtásakor. Az önrészesedés összege a Biztosított készülék vásárláskori értékétől függően az alábbi összegek
    valamelyike:
    Vásárláskor bruttó érték Önrész összege
    10 000 Ft–49 999 Ft 5 500 Ft
    50 000 Ft–99 999 Ft 9 000 Ft
    100 000 Ft–149 999 Ft 12 500 Ft
    150 000 Ft–199 999 Ft 17 000 Ft
    200 000 Ft-tól 20 000 Ft
    A biztosítási szerződésre vonatkozó önrész összegét a kötvény tartalmazza.


    A bíztosítás díjját nem találtam meg, de hogy mit fog fizetni a 25. hónapban elromló 200/400e tévére a fentiekből már kiszámolható

    25hónapban csere, kapsz 129ehuf-t minusz a havi biztosítási djjak
    48hónapban tehát a 4 éves tévédért fizetnek 83eHuf-t minusz bíztosítási díj
    egy 400e Olednél ez a 25 hónapban 280e minusz biztosítási díj

    Na így azért már mindenki el tudja dönteni megéri neki van nem azt a havi 1000Huf-t vagy egyszeri 20e-t egy 200e tévénél.

    Nem vagyok biztosítós, csak rühellem ammikor a jajveszékelés megy a médiában egy lakástűz/árvíz/viharkár stb. esetén hogy jaj most mi lesz. El kel ballagi a biztosítóhoz.

    részemről befejeztem az OFF-t azt hiszem kiveséztem a témát

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák