Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    válasz wildrain #917 üzenetére

    A szabálykönyvet már készítem, nemsokára meglesz.

    De:
    1.Nem tudjuk kinek utaljunk.
    2. A többség szerintem ragszkodik ahhoz, hogy kipróbálja a dolgot, mielőtt fizet, de ha jól értem a befolyt pénzből akarjátok kifizetni a szervert, tehát akkor ez egyelőre patt helyzet.

  • KiMika

    tag

    válasz wildrain #917 üzenetére

    Hi all!

    Az a gond, hogy nincs semmi induló tőkénk. Tehát nem tudjuk előre befizetni és majd úgy összeszedni utólag az emeberektől a pénzt (induló tőkének az számít, hogy ingyen kapjuk a procit, házat és az alaplapot). Tehát addig nem lehet szerver míg mindenki be nem fizeti. 100/100-as kapcsolat lesz, ami a megfelelő finomhangolások után (pl grafika: 60 Fps fölé és 25 alá nem mehet, mert különben nőni fognak a pingek + plr beállítások) biztosan működni fog. Ha pedig meghiúsulna a dolog természetesen mindenki visszakapja a pénzét. Ezt garantálom. Na most lehet, hogy gyorsan kell majd cselekednünk, mert ha minden igaz akkor jan.31-ig 89990Ft+ÁFA a szerver egy évre. 200-300 Ft drágulás elképzelhető ennek ellenére is ugyanis valószínű 256MB memóriát fogunk venni a szerverbe a gondok elkerülése érdekében. A szerver fejlesztése év közben folyamatos lesz hiszen biztos, hogy jönnek új pilóták (a fejlesztéseket közös döntés alapján ejtjük majd meg, pl: memóriát akarunk-e vagy bármi mást).
    Csak azt nem értem, hogy mi a gyenge lácszem a törénetben? Tudod egy új bajnokság beindítása elég nehéz (főleg előzetes tőke nélkül + úgy hogy a szervert is nekünk kell összerakni). Manapság nem lehet óvatos az ember, de ha mégis történne valami akkor a pénzt mindenki visszakapja. SAJNOS ELŐRE KELL FIZETNÜNK különben az egész dolog vagy nagyon drága lesz(valószínűleg jan.31 után jelentősen emelik a hosting árát) vagy füstbe megy(és ez szerintem ennyi munka után kár lenne). Csak egy cseppnyi bizalmat és megigérem nem lesz gond.
    Ha necces a story lefújjuk(de ne a célegyenesben vérezzünk el, hiszen ezzel nagy szórakozásról és főleg nagyon szoros versenyekről mondanánk le).

    6 times hungarian F1 Challenge Champion - http://kimika.atw.hu

Aktív témák