Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz A Zéé #6538 üzenetére

    OK, nem volt teljesen saját, az OTP-nek is volt benne kis része:) De már kitúrtuk:))

    Nekünk csak olyan 2005 körül lett saját netünk. Előtte nekem volt a munkahelyemen (űberlassú betárcsázós), majd utána jött a kánaán: polgári szolgálatos voltam a főiskolán, olyan sávszélesség volt mint állat, minek otthonra? Aztán mindkettőnknek elég volt a melóban a net, ezért sokáig nem kötöttük be otthonra... Most meg? Agyfaszt kapok ha fél órára valami miatt elzárják az internet-csapot:))

    Amúgy én is úgy gondolkodom, hogy: lakás-gyerek/család-kocsi-mindenmás a költések prioritása.

    Nem akarok nagyon belemenni, ok-okozati dolgokat meg miérteket feszegetni, de " a mi időnkben", 2003 táján a magunkfajta fiatal, pályakezdő (vagy pár éve dolgozó) diplomás párnak azért nem volt lehetetlen normálisan elkezdeni az életet. A fősuli alatt összespórolt kis kezdő tőkéből, minimális szülői hátszéllel és persze racionális mennyiségű hitellel itt Dunaújvárosban lehetett azért lakást venni... Oké, nem a legfaszább környék, meg panel, de a miénk:) Persze az is hozzátartozik, hogy egyikőnk sem az a szülők nyakán ülős-élősködős típus.

    [ Szerkesztve ]

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák