Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vidékiürge

    tag

    Sziasztok!

    Lehet már egy páran megtaláltátok egy korábbi hirdetésemet, ami elromlott pendrive-ok megjavításáról szólt. Idő, pénz, és szoftverhibás pendrive-ok hiányában a felvásárlást abbahagyom. De hogy ne vesszek kárba, megosztom veletek, hátha így azért segítek sokakon!

    Minden pendrive-on vagy egy memória és egy vezérlő IC. Ha nem tud írni, olvasni, és mégis látod rajta az adatokat, vagy lassú, esetleg vírusos, akkor a vezérlő IC újrainstallálásával megoldható bármiféle szoftveres probléma. Mindez titok oroszul rejlik a weben. Nem tanultam oroszt, de elektronikai alapismeretem segítségével megtaláltam. Mielőtt elkezded javítani a pendrive-od, nézd meg a memória és a vezérlő IC sorozatszámát. Pl egy 8GB-os Kingston DataTravellerben Phison PS2232-es IC van és Toshiba memóriachipek. Ezek után meg kell keresned a pendrivodat az oldalon, és a hozzá megfelelő programot ami az ic-ket támogatja.
    Továbbá elég sok hasznos információval rendelkeznek ott, adatvisszaszerzés és millió kis apróság aminek sokan hasznát vennétek.
    Ide kattints! vagy Oroszul :)

    Sok sikert hozzá, remélem hasznos tanácsokat adtam mindenki számára!

    Üdv Stumi

    [ Szerkesztve ]

    Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

Új hozzászólás Aktív témák